NowHere

NowHere
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Filozofia NowHere opiera się na idei odłączenia od wszelkich urządzeń oraz powrotu do natur. Wszystko po to, by – jak urządzenie – zresetować się. Moc wspaniałego wypoczynku na świeżym powietrzu. Spokój w ciszy. NowHere – teraz i tutaj, na 80 hektarach ukryty wśród wysokich drzew Round Mountain przy 3486 Old Marble Falls Road.

Ekskluzywny ośrodek wypoczynkowy, otwarty w kwietniu 2023 r. przez małżeństwo Kamalu Fernandez i Erikę Burnham, stara się zapewnić swoim gościom spokój, zanurzając ich w pięknym otoczeniu na świeżym powietrzu. „Naprawdę koncentrujemy się na zapewnieniu ucieczki od natury i kultywowaniu slow life” – powiedział Burnham. Para nazwała ośrodek NowHere, aby nawiązać do odosobnionego położenia tego miejsca. „Chcemy, aby nasi goście byli „teraz tutaj” na odludziu” – powiedział Burnham

Domki NowHere zapewniają gościom prywatność i pełne zanurzenie się w naturze. Każda kabina wyposażona jest w pełną łazienkę z kabiną prysznicową ze strumieniem deszczowym, panoramiczne okno, taras zewnętrzny, łóżko typu king-size, schowek na bagaż pod łóżkiem, składany stół jadalny, ogrzewanie i klimatyzację, małą lodówkę, szafę, pełnowymiarowe lustro i suszarkę do włosów.

Lokalizacja: Round Mountain, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Fotograf

Wypocznij w stodole