Stodoła nad Biebrzą

Mini domki

O STODOLE

STODOŁA nad Biebrzą to miejsce bliskie naturze. Tutaj za sprawą przeszklonej elewacji możesz obserwować żywy obraz, w postaci żerowisk bobrów, polowań lisów lub sokołów a także przelotów setek gęsi i żurawi. Częstym widowiskiem są też przechadzki łosi i wypasy koziołków. Jeśli szukasz miejsca, w którym leżąc rankiem w łóżku z kubkiem parującej kawy w ręce obejrzysz żywy spektakl buszujących za oknem zwierząt – dobrze trafiłeś. Jeśli klangor i śpiew ptaków jest najlepszą muzyką dla Twoich uszu – jesteś w dobrym miejscu.

STODOŁA nad Biebrzą jest dopracowana w każdym szczególe. Nietuzinkowe meble oraz ciekawe dodatki i komfortowe rozwiązania to coś co wyróżnia to miejsce. Ponieważ cały obiekt przeznaczony jest do dyspozycji gości na wyłączność, nie musisz martwić się o brak prywatności. Na 160 metrach kwadratowych znajduje się salon z jadalnią i kuchnia oraz trzy sypialnie. Możesz przyjechać z całą rodziną bez obaw o poranną walkę o łazienkę. W Stodole nad Biebrzą znajdują się dwie łazienki i sauna z częścią wypoczynkową. Jeśli cenisz sobie przestrzeń będziesz oczarowany salonem, który jest otwarty do dachu. Na poddaszu użytkowym znajduje się sypialnia i część biurowa.

Do dyspozycji gości jest 30 metrów kwadratowych tarasu i 6000 metrów kwadratowych działki. Ponieważ w domu znajduje się kominek – koza, duża biblioteka oraz luneta do obserwacji zwierząt i gwiazd, nie doświadczysz tutaj nudy. STODOŁA nad Biebrzą jest też dobrym miejscem na home office – cały dom jest do Twojej dyspozycji, istnieje także możliwość zamówienia jedzenia z dostawą. Ponadto znajdziesz tutaj wygodne miejsce do pracy – kącik biurowy z dużym biurkiem, monitorem, drukarką i fotelem biurowym, stabilny i szybki internet (60 mbps) i dobry zasięg telefoniczny.

STODOŁA położona jest w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego, na uboczu miasta Goniądz. Restauracja znajduje się w odległości 350 metrów, natomiast sklepy spożywcze, apteka i poczta w odległości 700 metrów oraz 1 km plaża. W odległości 6 km od Stodoły zaczyna się Carska Droga wzdłuż której biegną liczne szlaki Biebrzańskiego Parku Narodowego. Muzeum Twierdzy Osowiec znajduje się 8 km od obiektu.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 800 zł za dobę

Ograniczamy ślad węglowy – nie prasujemy pościeli. Mamy kosmetyki i środki czystości w opakowaniach wielorazowego użytku. Nie zmieniamy ręczników codziennie (tylko jeśli poprosisz). Promujemy segregację śmieci wśród Gości.

Udogodnienia:

 • w pełni wyposażona kuchnia (m.in. zmywarka, piekarnik, pralka i suszarka bębnowa),
 • zestaw do parzenia kawy i herbaty,
 • sauna,
 • ręczniki, suszarka do włosów,
 • telewizor,
 • kominek
 • grill,
 • książki, puzzle, gry planszowe,
 • drukarka, monitor,
 • luneta,
 • wanna z widokiem.

Skontaktuj się

Skontaktuj się