Biodomek 4C – 70m2

Zdrowy dom pachnący naturą...

Inspiracje

O partnerze

Biodomek System to ekologiczne domy modułowe o konstrukcji drewnianej, wykonane z troską o zdrowie użytkowników i dbałością o środowisko. W głównej konstrukcji wykorzystujemy w większości naturalne, certyfikowane materiały, które gwarantują trwałość oraz zdrowy klimat wewnątrz domu. Dzięki doskonałej izolacji termicznej, nasze domy są wysoko energooszczędne, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. Przegrody są naturalne i oddychające, co również wpływa pozytywne na jakość powietrza w środku. Naturalna elewacja z desek i nowoczesny design z dużymi przeszkleniami tworzą atmosferę przytulności i jasności oraz zachęcają do zamieszkania w pięknym, ciepłym i zdrowym Biodomku. Każdy z Biodomków jest synonimem wysokiej jakości wykonania i przemyślanego designu, oferując komfort i funkcjonalność, nawet w najmniejszym metrażu. Biodomki są również zaprojektowane z myślą o możliwości rozbudowy, dostosowując się do ewoluujących potrzeb. Zbuduj go wraz z nami!

 

Szczegóły oferty

Cena zakupu: 380 250 zł netto / 433 990 zł netto

Zakres Stanu Deweloperskiego Plus bez Fundamentów:

Od zewnątrz wykończona naturalna elewacja drewniana z energooszczędną stolarką okienną i drzwiową, dach z blachy na rąbek z orynnowaniem i energooszczędnymi oknami dachowymi, daszek szklany nad wejściem, ekologiczne ocieplenie wszystkich przegród do parametrów pasywnych (U=0,15), wewnątrz- ściany działowe wykończone deskami na gotowo lub płytami GK/Fermacell przygotowanymi do szpachlowania, instalacje elektryczne z puszkami przeznaczonymi do budownictwa drewnianego i z uzbrojoną tablicą rozdzielczą, wentylacja: rekuperatory ścienne, energooszczędny ogrzewacz wody, ogrzewanie elektryczne z matami na podczerwień. Na dodatkowe życzenie: kominek, fotowoltaika, klimatyzacja (pompa ciepła-powietrze-powietrze). W cenie zawarty jest montaż domku na terenie całej Polski.

  • TECHNOLOGIA SEMI EKO budynek drewniany z drewna certyfikowanego C24, wypełniony izolacją z ekologicznej wełny skalnej, standard pasywny
  • TECHNOLOGIA EKO oparta na materiałach naturalnych VESTAECO, budynek drewniany z drewna certyfikowanego C24 wypełniony ekologiczną izolacją ze słomy, standard wysoko energooszczędny

Powierzchnia zabudowy: 70 m2
Powierzchnia użytkowa: 75 m2
Dach: skośny z poddaszem 45°
Wykończenie dachu: z blachy/ z membrany EPDM wraz z orynnowaniem
Elewacja: Deska elewacyjna

Dodatkowy koszt transportu ok. 18 000 zł oraz ok. 3 000zł za dźwig w miejscu rozładunku. Fundamenty punktowe to koszt ok. 12-20 tys. zł w zależności od wybranej opcji.

Inspiracje