Wolf Haus

Producent energooszczędnych domów prefabrykowanych

Inspiracje

O partnerze

Wolf Haus to firma będąca już od 50 lat producentem energooszczędnych domów prefabrykowanych. W swojej pracy stawiamy na najwyższą jakość i solidność. Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, nowoczesnej i oryginalnej technologii oraz opatentowanych rozwiązań w zakresie konstrukcji ścian. Ponadto nasze domy są odporne zarówno na ogień, jak i na wiatr, dzięki czemu nie trzeba martwić się o ich trwałość, nawet w nieprzewidzianych sytuacjach.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, więc zależy nam aby sprostać jego potrzebom i wyobrażeniom. W końcu to jego marzenia realizujemy, dlatego nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby czuł się zaopiekowany i usatysfakcjonowany.

W Wolf Haus dajemy pełną swobodę wyboru. Można postawić na jeden z naszych domów gotowych „z półki”, będących autorskimi, starannie wyselekcjonowanymi projektami. Jeśli jednak klient posiada konkretną wizję na to jak chce aby wyglądał dom, bez problemu zrealizujemy jego zamysł. Istnieje także możliwość skorzystania z usług naszych doświadczonych projektantów, którzy pomogą przekształcić wyobrażenia w idealny projekt.

Budując z nami, klient oszczędza swój cenny czas, gdyż powstawanie domu zajmuje zaledwie 3 miesiące. Oferujemy kompleksową obsługę, w związku z tym nie trzeba przejmować się dodatkowymi pracami i kosztami. Jesteśmy gwarantem tego, że dom będzie trwały, a proces jego budowy przebiegnie sprawnie i w wyznaczonym terminie.

Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami lub odwiedzenia domu modelowego w Siemianowicach Śląskich, aby przekonać się jak wygląda odzwierciedlenie naszego projektu w rzeczywistości.

Szczegóły oferty

Skontaktuj się

https://wolfhaus.pl/landing/formularz-kontaktowy/

Skontaktuj się

https://wolfhaus.pl/landing/formularz-kontaktowy/