Anahata – relaks poza cywilizacją

Anahata Siedlisko&SPA

Partnerzy

O inspiracji

Bez wątpienia słyszeliście o obiekcie zatopionym w naturze na pograniczu Polski i Litwy. Obiekcie, gdzie dwa stylowe domy, wellness na łonie natury, ogród pełen kwiatów i urokliwych zakątków chwyta za serce i sprawia, że chce się wracać tam co urlop. Znajdziesz tutaj dziewicze, nieodkryte tereny, sielankowe pagórki, połacie rezerwatów przyrody i kameralne, morenowe jeziora. Właśnie w takim anturażu wzniesiona została miejscówka z pomysłem, doskonała na relaks i pozachwycanie się estetyką wnętrz oraz pięknem okolic. Tak – mowa tutaj o Anahata Siedlisko&SPA.

Anahata to dwa piękne domy na wynajem, gdzie w niepowtarzalnym wellness na łonie natury znajdziecie podgrzewany basen zewnętrzny, gorącą balię, jacuzzi i saunę. W tym roku właściciele budują tratwę i z orientalnymi masażami wypływają na taflę pobliskiego jeziora! Brzmi niesamowicie! Jednak co najważniejsze, Anahata jest oddalona od „cywilizacji”. Te tereny są jednymi z najmniej „skażonych” światłem miast w Polsce. Stąd obserwacja nieba w nocy to jak wizyta w planetarium – spektakularne wrażenia.

W Siedlisku znajdują się dwa domki z przytulnym i niepowtarzalnym wystrojem. Każdy z nich jest inny. Mniejszy – Modrzew – to obiekt o prawie stuletniej historii, który był oryginalną częścią siedliska. Większą – Sosnę – zaprojektowano tak, by spełnić kryteria w zakresie luksusu i komfortu. Anahatę można wynająć na wyłączność. Rezerwuj już dziś. A jeśli potrzebujesz większej zachęty, śledź codzienność Siedliska na mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.