Beztroski wypoczynek w samym sercu dzikiej natury

Harmony Hill

Partnerzy

O inspiracji

Harmony Hill to dwa, bardzo oryginalne, całoroczne domki nad morzem, umiejscowione w sercu dzikiej natury Ulinii, dla osób szukających głębokiego odpoczynku i pragnących celebrować każdą chwilę w harmonii z otoczeniem. Czeka tu na Was widok na morze, prywatne patio, gorąca, drewniana balia i sauna, której w Polsce nie ma nikt. Przepiękny krajobraz można podziwiać z giętych okien, które są ewenementem w budownictwie.

Decydując się na wyjątkowy odpoczynek, w jednym z najpiękniejszych zakątków województwa pomorskiego, czekają na Ciebie niezapomniane,  pełne relaksu chwile. Harmony Hill to idealne miejsce na pobyt nad morzem niezależnie od pory roku! Miejsce jest niepowtarzalne ze względu na oryginalny wygląd, ciekawe wnętrza, ale co najważniejsze, powstało z szacunku dla naszej planety Ziemi. Domki zaprojektowano z myślą o zrównoważonym rozwoju i ekologii.

Więcej o domkach przeczytacie w zakładce na naszej stronie. Zachęcamy do śledzenia codzienności obiektu w ich mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie.