W Bieszczadach jak w domu

Partnerzy

O inspiracji

Znane jest powiedzenie, że w Bieszczady przyjeżdża się tylko raz, później już tylko wraca. Naszym zdaniem nie ma w tym nic mylnego. Gdy przyjedzie się do Bieszczadzkiej STODOŁY to wręcz tak, jakby wrócić do domu.Bieszczadzka STODOŁA to takie miejsce, w którym czujesz, że żyjesz. Ale jakie to życie! Niczym nie zmącone, jednocześnie spektakularne i kameralne. Zlokalizowana na malowniczym wzniesieniu, u stóp mając miasteczko Ustrzyki Dolne, a w sąsiedztwie wypasające się niespiesznie na pobliskich łąkach krowy.

Bieszczadzka STODOŁA to kompleks apartamentów. Kompleks, ale kameralny? – Niemożliwe – pomyślicie. Ale da się! Główny budynek mieści w sobie cztery apartamenty, każdy z ogromnym, panoramicznym oknem na okolicę. A widok? Swojski, sielski, idealny. Każdy z apartamentów ma wszystko co potrzeba, i jeszcze więcej. Jest aneks kuchenny, umożliwiający przygotowanie wszelkiego rodzaju dań. Jest łazienka z dużym prysznicem. Są wygodne łóżka i LOFT-owy dodatek w postaci antresoli.

Obok głównego budynku, znajduje się mniejszy- SZOPA. To cały dom w typie STODOŁY przeznaczony na wyłączny użytek Gości. Znajdziecie tam wszystko to, co w apartamentach + 100% prywatność, jeśli tego właśnie Wam potrzeba.

Na terenie obiektu znajdują się także inne budynki. I tutaj uwaga! Jest pomieszczenie wspólne, w połowie przeszkolona wiata grillowa z piecem grillowym i takim do wypieku pizzy. I teraz wisienka na torcie. Na terenie obiektu znajdziecie wannę z hydromasażem, zamkniętą we w całości przeszklonej mini STODOLE!

Bieszczady, jak to Bieszczady, rządzą się swoimi prawami, i w tym cały ich urok. Szlaki są dzikie, a pogoda w Polsce, wiadomo- niepewna. I teraz wyobraź sobie, że po całym dniu wędrówki po ubłoconych szlakach, wracasz i wieczór spędzasz z lampką wina w jacuzzi, a w koło tylko ciemna noc i cisza. Magia!

Bieszczadzka STODOŁA, kocha naturę, dlatego też w trosce o środowisko, korzysta z odnawialnych źródeł energii.

Wpadnij do Bieszczadzkiej STODOŁY i przekonaj się sam, jak tu pięknie!
Zajrzyj także na Facebook i Instagram Bieszczadzkiej STODOŁY.

Tekst: nowoczesna STODOŁA