Bliskie spotkanie z naturą w STODOLE nad Biebrzą

Stodoła nad Biebrzą

Partnerzy

O inspiracji

STODOŁA nad Biebrzą to miejsce, gdzie doświadczysz bliskiego spotkania z naturą. To właśnie tutaj, za sprawą przeszklonej elewacji, możesz obserwować naturę w postaci żerowisk bobrów, polowań lisów lub sokołów, a także przelotów setek gęsi i żurawi. Przy odrobinie szczęścia, będziesz mógł podziwiać żywy spektakl buszujących za oknem zwierząt.

Dom o powierzchni 160 metrów kwadratowych posiada salon z jadalnią i kuchnią oraz trzy sypialnie. Możesz przyjechać z całą rodziną nie martwiąc się o poranną kolejkę do łazienki. W STODOLE znajdują się nie tylko dwie łazienki, ale także sauna z częścią wypoczynkową oraz salon z przestrzenią otwartą na dach. Na poddaszu użytkowym znajduje się sypialnia i część biurowa.

Poza tarasem, ogromnym ogrodem oraz kominkiem i biblioteką, możesz za dnia podglądać przez lunetę zwierzęta, a wieczorem podziwiać gwiaździste niebo. A jeśli lubisz pracować w ciszy i spokoju, trafiłeś idealnie. Nasz kącik biurowy będzie do Twojej dyspozycji.

Odetchnij od zgiełku miasta i przekonaj się jak pięknie i magicznie jest w STODOLE nad Biebrzą.

Zapraszamy do śledzenia STODOŁY nad Biebrzą w ich mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie, a także do odwiedzenia ich zakładki na naszej stronie.