Celebruj każdy dzień w Garczovce

Garczovka

Partnerzy

O inspiracji

Cześć! Jesteśmy parą mieszkającą w Gdyni. Kochamy podróżować, a co za tym idzie jeść, kosztować dobrego wina i podziwiać cudowne widoki! 10 lat życia poza Polską pozwoliło nam zwiedzić większość świata i poznać cudownych ludzi. Garczovka jest miejscem do którego zapraszamy wszystkich chcących celebrować każdy dzień. Ludzi, którzy kochają naturę i chcą się w nią zalogować.

Nasze domki stworzyliśmy tak, aby każdy z naszych gości czuł się w nich komfortowo. Łączna powierzchnia użytkowa to 53,7 m2. Elewacja zewnętrzna domku wykonana została z deski modrzewiowej, która w połączeniu z blachą na rąbek tworzy minimalistyczny i elegancki klimat nowoczesnej STODOŁY. Duże przeszklenia otwierają przestrzeń oraz wpuszczają sporo naturalnego światła, a przede wszystkim pozwalają podziwiać widoki, które są nieziemskie! Wnętrza wykończone zostały boazerią bieloną oraz panelami winylowymi, a zastosowane ogrzewanie podłogowe zapewnia komfort użytkowania naszych domków o każdej porze roku.

Zapraszamy Was serdecznie do Garczovki. To wyjątkowe miejsce, w którego stworzenie właściciele włożyli ogrom pracy oraz dużo miłości, co widać! Zachęcamy do śledzenia domków w ich mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie.

Partner

Garczovka