Wiejska idylla Chon Na Bot

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Chon Na Bot – bo tak brzmi nazwa tej wiejskiej idylli, położony jest nad jednym z tajlandzkich rzek – Mae Lai. Urok zagajnika drzewnego wraz z szumem rzeki tworzy bezsprzecznie sielski klimat. Co ma do zaoferowania STODOŁA Chon Na Bot?Kto z nas nie marzy o przeniesieniu się na wiejskie pola, pełne promieni słońca i ciszy przerywanej jedynie rytmem rolniczych prac? W szczególności teraz, kiedy kwietniowa pogoda nie rozpieszcza. Pozwólcie nam przenieść Was do tajlandzkiego raju, gdzie klimat wiejski widoczny jest gołym okiem. STODOŁA, która w swoim wnętrzu kryje urokliwe miejsce wypoczynkowe, kusi wydzieloną przestrzenią codzienną oraz sypialnianą. Chon Na Bot oferuje sypialnię wraz z łazienką, z kolei z salonu dostępne jest bezpośrednie wyjście na łono natury.

Do drzwi wejściowych prowadzą kamienne schody, które zaadaptowano z krajobrazu. Do wnętrza prowadzi drewniana weranda. Wnętrze oferuje przytulność fuzji drewna, cegieł, betonu oraz nadających kolor wnętrzu kafelek. Budząc się można podziwiać majestatyczny, surowy strop sufitowy, a kiedy zapragniemy wziąć kąpiel – kamienna wanna nad rzeką czeka już, aby nas przyjąć.

Chon Na Bot to przykład tradycyjnego budownictwa, gdzie drewno stanowi przeważający budulec. W ten sposób starość drewna idealnie komponuje się z krajobrazem.

Weekendowe ucieczki znajdziecie w naszej zakładce „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Chiang Mai, Tajlandia
Tekst: nowoczesna STODOŁA