CHY_DOM

BARCHITECTURE

Partnerzy

O inspiracji

CHY_DOM charakteryzuje się ogromnym przeszkleniem, które daje wizualne połączenie z otaczającą zielenią i pofałdowanym krajobrazem. Budynek otoczono licznymi tarasami zarówno w poziomie parteru jak i na piętrze, gdzie zastosowano dach zielony, porośnięty wysokimi trawami, który zaciera granice pomiędzy terenem, a częścią gospodarczą budynku.

Program funkcjonalny parteru obejmuje rozbudowaną strefy dzienną. W jej skład wchodzą: przestronny salon z jadalnią z wyjściem na taras, otwarta kuchnia, biblioteka, sala fitness, sauna. Nie zapomniano również o pomieszczeniach pomocniczych, takich jak trzystanowiskowy garaż, łazienka, garderoby, pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Na piętrze zlokalizowano pomieszczenia strefy nocnej, po stronie północnej znajdują się trzy sypialnie (w tym pokój dla dziecka oraz pokój dla gości) z widokiem na rozległy ogród. Na piętrze mieszczą się również pozostałe pomieszczenia, gabinet, łazienki, garderoby, pralnia oraz pomieszczenie gospodarcze. Pionowa komunikacja wewnątrz domu jest zapewniona poprzez drewniane wspornikowe schody oraz windę wewnętrzną.

Inne projekty – równie spektakularne jak CHY_DOM – możecie znaleźć w zakładce studia Barchitecture na łamach nowoczesnej STODOŁY. Zachęcamy również do śledzenia ich mediów społecznościowych – Instagrama oraz Facebooka.