Damson Cottage sanktuarium duszy i ciała

Kategorie: Domy kamienne
Partnerzy

O inspiracji

Damson Cottage pojawia się wtedy, kiedy najbardziej potrzebujesz wytchnienia. A nuż w retrogradacji Merkurego zmiana jakiej potrzebujesz, to wyjazd do kornwalijskiej STODOŁY?

Rustykalna STODOŁA, która w swoim wnętrzu łączy piękno przeszłości oraz nowoczesność teraźniejszości, kusi luksusem w wydaniu wiejskiego domku. Damson Cottage położona na polach angielskiej wsi to istne sanktuarium dla duszy. Krajobraz przyniesie spokój umysłu, a wanna z hydromasażem, sauna czy zewnętrzna balia ukoi każdą komórkę ciała.

Wiele osób porównuje STODOŁĘ do chatki z kultowego już filmu „Holiday” z 2006 roku. Jednak w przypadku Damson Cottage przestrzeń jest o wiele większa, jednak równie przytulna. Tutejsze udogodnienia sprawią, że nie postawisz nogi poza terenem chatki. Tylko ostrzegamy. 🙂 Wszystko za sprawą balii opalanej drewnem, w której możesz zanurzyć się pod gołym niebem. A! Nie zapominajmy, jako gość, możesz umówić się na zabiegi upiększające bądź wszelakie masaże relaksacyjne – wystarczy, że dasz znać właścicielowi. Ta przyjemność oczywiście za dodatkową opłatą, jednak usługa świadczona jest w wynajętej przez Was chatce. Naprawdę nie ma lepszego sposobu na relaks, relaks i łagodzenie bólu ciała i umysłu.

Wewnątrz możecie cieszyć się rustykalnym designem, który przeplatają nowoczesne detale, choćby przemysłowe lampy. Jedną ze ścian zachowano w całkowitej świetności – w pełni z cegły. Podtrzymujące dach deski stropowe zostały wyeksponowane. A co się tyczy sypialni, tam znajdziesz królewskie łoże, a w łazience czeka na Ciebie miedziana wanna. A może chciał_byś upiększyć swoją łazienkę? Zajrzyj do Riho – producenta artykułów wyposażenia łazienek o nowoczesnym designie.

Marzysz o wypoczynku? Zajrzyj tutaj!

Lokalizacja: Withiel, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA