Dom na pniu – bliskość z naturą, cisza i spokój

Dom na pniu

O inspiracji

Dom na pniu stworzyliśmy zgodnie z ideą poszanowania przyrody. Ten niewielki domek idealnie wtapia się w otoczenie, pozwalając przy tym w pełni kontemplować naturę. Minimalistyczna bryła budynku, pokryta opalanym własnoręcznie metodą Shou Sugi Ban drewnem, zlewa się z pniami drzew, na których bezpośrednio jest zawieszona.  Sklejka i naturalne drewno we wnętrzu, doskonale komponują się z dodatkami w stylu hygge boho.

Opis wnętrza

Ten całoroczny, czteroosobowy domek ma dwie kondygnacje – na piętrze w sypialni znajduje się podwójne łóżko i największy taras. Na parterze znajduje się salon z rozkładaną kanapą, w pełni wyposażony aneks kuchenny wraz ze zmywarką, lodówką, płytą, mikrofalówką, tosterem i ekspresem ciśnieniowym, naczyniami i garnkami.

Na naszych gości czekają także dwa w pełni umeblowane tarasy. Na jednym z nich, kilka metrów nad ziemią, znajduje się budynek sauny. W ogrodzie natomiast dostępne jest palenisko, grill i gorąca balia z jacuzzi, która zimą z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

W naszym domku docenisz ciszę, spokój i bezpośredni kontakt z przyrodą. Spotkać możesz nie tylko ptaki, które zaglądają do okna, ale też nietoperze karliki, które zamieszkują elewację. Jeśli będziesz miał szczęście, spotkasz również leśne zwierzęta, które często są naszymi gośćmi.  Wspólne, długie wieczory możesz spędzać na graniu w gry planszowe, słuchaniu muzyki z wieży czy też po prostu wyciszyć się przy dobrej książce.  Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie relaksu bez dostępu do sieci, również mamy dobre wieści. Zapewniamy dostęp do wifi, a także ekran i projektor, dzięki któremu obejrzysz ulubiony film.

Już teraz zapraszamy do Domu na pniu oraz zachęcamy do śledzenia ich codzienności na Facebooku.