DRZEWOstan w zgodzie z drzewnymi sąsiadami

DRZEWOstan

Partnerzy

O inspiracji

DRZEWOstan z miłości do przyrody 

Położony w Niechorzu Drzewostan to zespół trzech małych STODÓŁ posadowionych na palach. Otoczeniem domku są drzewa, które rosły tu na długo przed powstaniem Drzewostanu: brzozy i piękna sosna czarna. To one były inspiracją do tego, aby zbudować domki kilka metrów nad ziemią. Dzięki temu drzewa zaglądają nam do okien, tworzą zieloną kotarę, są filtrem, przez który patrzymy na świat. Ich widok budzi nas rano z okna na antresoli i wita na tarasie. Drzewostan powstał z szacunku i miłości do przyrody. Ta przyroda odwdzięcza nam się tworząc dla nas wakacyjną, intymną enklawę zieleni.

Każdy z domków zaskakuje, bo został przez właścicielkę indywidualnie zaprojektowany. Do wyboru mamy więc: „Zielono mi”, gdzie drzewa wyrastają z podwyższonego tarasu, „Ptasie radio” – domek w bieli ozdobiony ptasimi elementami, z którego możemy obserwować budki lęgowe ptaków oraz „Więcej niż miód” – domek, którego motywem przewodnim są pszczoły. W każdym domku znajdziemy wiele detali i zaskakujących elementów wnętrza, które nawiązują do tematyki domku.

Po pierwsze: kontakt z naturą

Jeśli ktoś szuka formy wakacyjnego odpoczynku przed telewizorem, to takiej u nas nie znajdzie. W zamian każdy z domków wyposażyliśmy w zestaw tematycznych książek i gier planszowych. A dla tych, którzy nie wytrzymają długo bez kinematografii, mamy też w zanadrzu inną atrakcję – weekendowe kino letnie w ogrodzie (jeśli tylko będzie sprzyjać pogoda). Do dyspozycji gości pozostawiamy również rowery, grill, palenisko ogrodowe. Jest także strefa hamaków oraz strefa zielarza z aromatyczną miętą i innymi, świeżymi ziołami.

Posadowienie domków na palach nie tylko umożliwiło lepszy kontakt z naturą, ale też pozwoliło odzyskać przestrzeń pod domkami. Tutaj wieczorami możemy spędzać wspólnie czas przy dużym stole, zjeść kolację, cieszyć się widokiem dzieci bawiących się w starej odrestaurowanej rybackiej łódce. Wszystkie detale są tutaj przemyślane i celowe.

Drzewostan to miejsce dla osób, które potrafią docenić pomysł oraz lubią czerpać energię z natury. Wszystko tutaj jest – dosłownie i w przenośni – na wysokim poziomie!

Ciekawi Cię, jak wygląda wypoczynek w DRZEWOstanie? Zapraszamy do zakładki obiektu oraz na ich media społecznościowe – Instagram oraz Facebook.

Partner

DRZEWOstan

GOSPODARZ:

DRZEWOstan