DRZEWOstan – ptasie radio w nadmorskim gaju

DRZEWOstan

O inspiracji

Każdy z nas kojarzy z młodzieńczych lat Ptasie Radio. DRZEWOstan sprawi, że muzyka ptasiego świergotu wybudzi oraz otuli cię do i ze snu. Nowoczesna STODOŁA wśród drzew? Jesteśmy na tak!

Niechorzański DRZEWOSTAN

W Niechorzu pośród drzew wyrasta DRZEWOstan – zespół trzech STODÓŁ usadowionych na palach. Brzozy oraz sosna czarna stały się sąsiadem dla kompleksu małych STODÓŁ, które de facto wyglądają jak domki na drzewie. Wręcz przenoszą nas do przeszłości, pozwalają na powrót zasmakować w dzieciństwie.

Odosobnienie, poczucie intymności, bliskość morza oraz obcowanie z naturą – to wszystko znajduje się tutaj. Zielona kotara sprawia, że światło dzienne wpadające do wewnątrz tworzy spektakl cieni i promieni. Rano możesz obudzić się w bliskości drzew w sypialni na antresoli, na tarasie będą Ci towarzyszyć przy porannej kawie. Enklawa zieleni zaprojektowana została przez samą właścicielkę – trzy nowoczesne STODOŁY na pierwszy rzut oka podobne, zaskakuje indywidualizmem. Możesz wybrać, w którym gaju spędzić czas. „Zielono mi”, gdzie drzewa wyrastają z podwyższonego tarasu, „Ptasie radio” – domek w bieli ozdobiony ptasimi elementami, z którego możemy obserwować budki lęgowe ptaków oraz „Więcej niż miód” – domek, którego motywem przewodnim są pszczoły. Każdy z nich w swoim wnętrzu posiada detale, które odpowiadają nazwą swojego schronienia. Nie zapominajmy! Na gości czekają książki i gry – tutaj celebruje się slow life i odłączenie od świata hiperłączy.

Wysoki poziom – dosłownie i w przenośni

Każdy z domków liczy około 35m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, przestronnej antresoli z podwójnym łóżkiem, małego pokoju na parterze z łóżkiem piętrowym oraz łazienki i schowka. Wnętrze domku wykończone jest drewnianą boazerią. Na antresolę prowadzą schody, które stylistyką przypominają drabiny w wiejskich stodołach. Sypialnia na antresoli przynosi iluzję snu pod gołym niebem, to wszystko za sprawą przeszklonej ściany.

„Drzewostan to miejsce dla osób, które potrafią docenić pomysł oraz lubią czerpać energię z natury. Wszystko tutaj jest – dosłownie i w przenośni – na wysokim poziomie”!

Zanurz się w idylli STODÓŁ wśród drzew. Niech ukoi Cię szum liści i morza, otuli wygoda hamaku i zapach ziół. A jeśli jesteście ciekawi tego miejsca, zapraszamy do zakładki DRZEWOstanu, a także na ich Facebook oraz Instagram.

Lokalizacja: Niechorze, Polska
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Partner

DRZEWOstan

GOSPODARZ:

DRZEWOstan