Drzwi wykonane ze spieku kwarcowego

PARMAX

Kategorie: Domy kamienne Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Propozycją dla osób ceniących niebanalne formy i niespotykane rozwiązania są oryginalne i niewątpliwie wyjątkowe drzwi ze spiekiem kwarcowym. Oprawiane w efektowne drewniane lub aluminiowe ramy drzwi ze spiekiem kwarcowym prezentują wyjątkowy efekt drzwi niemal pancernych, ale i eleganckich. Ważną kwestią w przypadku zastosowania spieku kwarcowego jest fakt, że jest on odporny na zarysowania i przetarcia. Właściciele czworonogów mogą zatem nie martwic się o uszkodzenia powstałe za ich sprawą.

W firmie PARMAX klient otrzymuje drzwi „szyte na miarę”, zarówno w zakresie materiału, rozmiaru drzwi oraz różnorodnych możliwości wykończenia. Warto wiedzieć, że wysokość drzwi zewnętrznych wykonanych w firmie PARMAX może wynosić nawet 3 metry. Producent jest w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Bardzo duży nacisk firma PARMAX kładzie na integrację drzwi z systemami „domów inteligentnych”. Decydując się na drzwi PARMAX, klient kupuje produkt najwyższej jakości, w stu procentach dopracowany i przemyślany, zarówno pod względem zastosowanych rozwiązań technologicznych, jak i designu.

Dodatkowo zastosowanie zawiasu PIVOT, które stało się w ostatnich latach bardzo modne podkreśla nowoczesność i elegancję domu. Atutem drzwi na zawiasie obrotowym jest fakt, że ciężar drzwi zostaje przeniesiony z zawiasów na ościeżnicę, w której wrzeciono zostało osadzone. Dzięki temu zawias ma zdecydowanie większą nośność. Tym samym może utrzymać drzwi, z którymi standardowe zawiasy nie są w stanie sobie poradzić.

Dzięki tak bogatej ofercie produktowej i dodatkowego wyposażenia, architekt, kierownik budowy nadzorujący inwestycję czy sam inwestor mają szerokie możliwości w doborze drzwi zewnętrznych. Gwarantują one najwyższą jakość, trwałość, innowacyjne rozwiązania technologiczne i nowoczesny design, pozostający w zgodzie z trendami w nowoczesnej architekturze.

Zapoznaj się z pełną ofertą firmy PARMAX: 

PARMAX

Partner

PARMAX

Link

PARMAX