Design na okrągło

Partnerzy

O inspiracji

Eko Jurty kształtem i drewnianą konstrukcją nawiązują do mongolskich ger, jednak to nowoczesna odsłona jurty, która z powodzeniem promuje w Polsce ideę glampingu.Jurta, usytuowana na izolowanej, podniesionej na fundamentach wkręcanych platformie, zachowuje tradycyjny kształt okręgu. To dzięki drewnianej ażurowej konstrukcji od Stamadrew i krokwią na dachu a także miękkiej, otulającej ściany podszewce, wnętrze jurty jest tak przytulne, miłe dla oka i naturalne.

Sercem jurty jest świetlik – akrylowy, osadzony na szycie, otwierany automatycznie – to główne źródło światła, ale też najlepszy punkt widokowy na rozgwieżdżone niebo.

Za komfort w jurcie odpowiedzialna jest dedykowana izolacja. Dopasowane do potrzeb właściciela system grzewczy, ale też dobór poszycia okrywającego konstrukcje, to materiał najwyższej klasy wykorzystywany w przemyśle marynistycznym.

Jurta w swoich mniejszych rozmiarach (25m2, 35 m2) nie wymaga pozwolenia na budowę. Eko Jurty stały się częstym wyborem nie tylko dla właścicieli działek rekreacyjnych, ale i osób budujących swój glamping. A to wszystko dzięki dostępność, unikalny charakter budowli, ale i komfort jaki daje użytkowanie jurty przez cały rok.

Glamping, to coraz bardziej popularny nurt turystyki, która promuje komfortowy wypoczynek w naturze. Może się wydawać, że nowoczesna jurta, z salonem kąpielowym, aneksem kuchennym i sypialnią na antresoli – tuż pod świetlikiem, daleko odeszła od koczowniczej budowli stawianej na mongolskich stepach. Jednak i w tym przypadku siła wiatru tak samo poddaje się obłej konstrukcji, a o dach tak samo rozbijają się krople deszczu. Nowoczesne jurty to połączenie komfortu i bliskości natury.

Szukając ciekawych miejsc na wynajem zajrzyj tutaj

Lokalizacja: Leszczyniec, Polska

Wynajem

Kryjówka