Ferie pełne zabawy w Domku na Skarpie

Domek na skarpie

Partnerzy

O inspiracji

Zima to idealny moment by podziwiać uroki lasów otaczających Bacówkę i czerpać energię z wszechobecnej natury Radawy. Zima w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** jest niesamowicie urokliwa.

Spędź prawdziwie zimowy czas w Bacówce, która oferuje noclegi w pokojach hotelowych lub komfortowych domkach typu STODOŁA. Z samego rana, na gości hotelowych, czeka zdrowe śniadanie wraz ze świeżo wyciskanymi sokami, a obiadokolacje w formie bufetu, zaspokoją najbardziej wybredne podniebienia. Dla gości, bez ograniczeń, dostępna jest siłownia oraz strefy relaksu (sauna fińska, grota solna, basen kryty, strefa wypoczynkowa, balia z gorącą wodą). Jeśli jeszcze nie widziałeś bacówkowej szklarni, będziesz zachwycony.

Na dzieci czeka ogrom atrakcji. Przepiękna sala zabaw, pokój klocków, seanse filmów w sali kinowej, zagroda z barankami, kucykami i króliczarnia oraz animacje. Zostaw dzieci pod opieką Kids Concierge, a sam pozwól sobie na chwilę wytchnienia.

Jeśli cenisz sobie aktywny wypoczynek, w Bacówce czeka na Ciebie sztuczne lodowisko oraz wypożyczalnia łyżew oraz sanek. Wieczory spędzić możesz w lobby na pierwszym piętrze, grając w piłkarzyki, billard czy przeglądając biblioteczkę.

Więcej szczegółów dotyczących obiektu znajdziecie w zakładce na naszej stronie. Zachęcamy do śledzenia codzienności obiektu w ich mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku. Rezerwacji można dokonać   telefonicznie lub @.