Gorsestone

Unique Homestays
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Ze ścianami z granitu i naturalną paletą żółtego złota i omszałej zieleni Gorsestone wygląda, jakby powstał w pełni uformowany z wrzosowisk Dartmoor. Położony jest na 22 hektarach prywatnych lasów bogatych w dziką przyrodę Devon, usianych sadami owocowymi i stawami. Ten luksusowy wiejski dom stanowi idealną wypoczynkową odskocznię.

Obiekt obecnie funkcjonuje jako luksusowa STODOŁA na wynajem i wnosi radosną atmosferę do najdzikszego rozdziału Devon. Patrząc wstecz, od XV-wiecznych pasterzy do współcześnie szukających schronienia gości, ta twierdza przetrwała próbę czasu. Średniowieczne więźby dachowe wciąż szepczą o minionym życiu. Pluszowe akcenty dodają otuchy krokowi w 600-letniej historii. Wanna z hydromasażem wysyła ciepłą mgłę unoszącą się nad wrzosowiskami. Szklarnia kusi miejscem do wszelkich aktywności sportowych. Nie wspominając już o sali kinowej… W istocie, Gorsestone to archetypowy dom celebracyjny, w którym rodziny przychodzą, aby tworzyć porywające historie na całe życie.

Gorsestone – posiadłość kontrastów

Gorsestone to dom kontrastów: stare i nowe, małe i wyniosłe, sękate i miękkie – wszystko tutaj subtelnie się ze sobą przecina. Są tam zacienione zakamarki, w których dzieci mogą bazgrać kredą na ścianach, i ogromne modułowe sofy stworzone na potrzeby premier filmowych w domu. Wciąż zachowując dowody swojej tożsamości w postaci nadproży i okien, renowacja Gorsestone została naznaczona jedną zasadniczą zmianą: nie chroni bryłę przed przyrodą, lecz jej przeprojektowanie zaprasza wrzosowiska do wnętrz.

nowoczesna STODOŁA poleca rodzime miejsca wypoczynku w STODOŁOWYM stylu – sprawdźcie zakładkę „Wypocznij w STODOLE”.

Lokalizacja: North Bovey, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA