Gospodarstwo agroturystyczne Berckelaer to niebiański pobyt między sadami

Partnerzy

O inspiracji

Gospodarstwo agroturystyczne Berckelaer w sercu Saint-Gilles-Waas oferuje grupom nawet do 32 osób, wspaniały pobyt w autentycznej scenerii, połączony z nowoczesnym luksusem. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, toaletą i umywalką.

Wokół gospodarstwa jest dużo miejsca do zabawy. Skakanie na trampolinie, budowanie zamków z piasku czy gra w piłkę nożną. Chętni mogą zrelaksować się w saunie na podczerwień po energicznym spacerze. Młodzi i starsi będą się tam świetnie bawić.

Pomimo cichej lokalizacji, centrum Sint-Gillis-Waas jest w pobliżu. Miejscowość Stekene jest również oddalone o niecałe 5 kilometrów. W obu wioskach znajdziesz supermarkety, piekarnie, masarnie i kilka restauracji.

Miłośnicy sztuki i kultury z pewnością mogą odwiedzić Fundację Community Centre de Route en Verbeke.Dom wakacyjny położony jest w samym sercu upraw owoców i jest połączony z firmą owocową Berckelaer. nowoczesna STODOŁA otoczona jest sadami, a na dużym tarasie można delektować się rozległymi aperitifami z pięknym widokiem na sady.

Gospodarstwo otoczone jest również pięknymi, zabytkowymi trasami spacerowymi i rowerowymi. Las kłusowniczy, jeden z największych kompleksów leśnych we Wschodniej Flandrii, znajduje się zaledwie 3 km od farmy i można do niego dotrzeć sąsiednią ścieżką.

Jest wiele do zrobienia i wiele sposobów na zwiedzanie okolicy.

Lokalizacja: Sint-Gillis-Waas, Belgia
Tekst: nowoczesna STODOŁA