Duch stulecia Hamlin Cabin

Kategorie: Domy 35-70 m2
Partnerzy

O inspiracji

Idylliczna STODOŁA w kształt litery A pochodzi z połowy stulecia, a położona została pośród leśnego zagajnika w górach Pocono w północno-wschodniej Pensylwanii. To od miejscowości, w której się znajduje STODOŁA zyskała swoją nazwę – Hamlin Cabin.Po blisko dwóch latach nieustannego remontu oraz wielu rozważaniach i zmianach wystroju właściciele wypuścili spod swych skrzydeł Hamlin Cabin. Co kryje jej wnętrze? STODOŁA pomieści do szczęściu osób, to wszystko za sprawą trzech sypialni oraz dwóch łazienek. Główna sypialnia posiada osobne wejście na tylną werandę i własne schody do łazienki z widokiem. Na piętrze jest druga sypialnia z łóżkiem typu queen-size i 4 oknami dachowymi z widokiem na korony drzew. Na dole jest dodatkowa trzecia sypialnia z łóżkiem typu queen-size.

Kuchnia kusi blatami z drewna tekowego i podwójnym zlewem wiejskim, a przygotowane w pełni wyposażonej kuchni posiłki można spożyć zarówno w jadalni, jak i na tarasie. Przeszklenia dodają uroku, wprowadzając naturę do wnętrza, tak też robi Multiko. Zwróciliście uwagę na tą wannę pod oknem na piętrze? Kochamy takie łazienkowe rozwiązania – romantycznie i stylowo. Hamlin Cabin to również przestrzeń na zewnątrz. Przedni taras daje wytchnienie, tylni zapewnia miejsce wieczornych zabaw, gdzie palenisko będzie atrakcją.

W najbliższym otoczeniu Hamlin Cabin znajdują się dwa jeziora oraz dwa baseny, ponadto wysoko rozwinięta turystyka regionu oferuje wiele form aktywności na świeżym powietrzu – od tenisa po golf. Ale to nie wszystko, pobliskie kawiarnie, restauracje czy sklepy z antykami zapewnią rozrywkę tym, którzy aktywności się nie boją. Lecz stronią – z wyboru.

Skusiły Was widoki Hamlin Cabin? Zapraszamy do naszej zakładki “Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Hamlin, Stany Zjednocozne
Tekst: nowoczesna STODOŁA