Z połączenia pracy, pasji i potrzeby

Partnerzy

O inspiracji

W życiu często tak bywa, że to co najlepsze wychodzi nam przypadkiem lub na skutek zrządzenia losu. Tak było i tym razem. HT Houseboats – Domki na wodzie, to udany „skutek uboczny” rodzicielskiej miłości i troski o własne dzieci.W sumie było tak, że Marcin – właściciel – zawodowo budował domy na lądzie z betonu i drewna – a że jego pasją było żeglarstwo to spróbował to połączyć 🙂 Okazja nadarzyła się dość szybko. Jego synowie uczęszczali do szkółki dzieci trenujących na optimistach – takie małe łódeczki. Szkółka w której trenowali była stosunkowo mała, dzieciaki nie miały nawet gdzie się schować w razie niepogody.

Tak powstał pierwszy domek – z połączenia pracy, pasji i potrzeby. Domek na wodzie o konstrukcji pływaka betonowego z elementami drewnianymi – tak, aby zgrywało się to fajnie z naturą. Jak to w Mielnie – prawie każdy zajmuje się turystyka. Właściciel domków, także miał taki pomysł na życie. Nigdy natomiast nie chciał mieć typowych domków sezonowych. Marcin postanowił swoim Gościom coś innego niż wszyscy.

W ten sposób zrodził się drugi pomysł- na hotel na wodzie. Coś, czego w Polsce dotąd nie było, a w Niemczech było już dość popularne. Od początku domki miały być inne od wszystkich – ze względu na rodzaj jak i wyposażenie. Pojawiły się zatem sauny, wanny z widokiem na jezioro, kominki oraz prywatne motorówki do wypożyczenia. Następnie, aby jeszcze bardziej urozmaicić kompleks, powstały nowe domki, z wyglądu bardziej przypominające jacht.

Dowiedz się więcej o HT Houseboats – Domkach na wodzie. 

Lokalizacja: Mielno
Zarezerwuj tutaj.