Instalacja fotowoltaiczna najwyższej jakości

WT ARCHITECTURE
Partnerzy

O inspiracji

Holandia to nie tylko kraj przepięknych tulipanów, smakowitych serów, zabytkowych wiatraków, ale przede wszystkim malowniczych miasteczek z cudownymi projektami architektonicznymi. Jeden z nich znajduje się na farmie „Heege Sander” w małej miejscowości Delden. To  energooszczędna i zrównoważona koncepcja nowoczesnej STODOŁY.

Na dachu nowoczesnej STODOŁY  znajduje się 16 modułów fotowoltaicznych o mocy ponad 5,5 kW. Instalacja PV współpracuje z pompą ciepła, dzięki czemu rachunki za prąd i ogrzewanie ograniczają się do minimum.

Najwyższej jakości instalację fotowoltaiczną wraz z zestawem pompy ciepła możesz zakupić u naszego PARTNERA STRATEGICZNEGO – firmy Edison Energia. To najszybciej rozwijająca się polska spółka energetyczna, która jest producentem zielonej energii z farm fotowoltaicznych oraz oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ciepła i optymalizacji zużycia energii. Każdego miesiąca 1500 pracowników i współpracowników  firmy realizuje 1200 instalacji w domach i firmach klientów.

W ofercie Edison Energia znajdują się pompy ciepła marki Buderus, największego producenta systemów grzewczych w Europie. Urządzenia są w pełni zintegrowane z panelami fotowoltaicznymi. Wybierając oba rozwiązania klient ma możliwość efektywniejszego wykorzystania energii elektrycznej z instalacji. Takie rozwiązanie stanowi tzw. „duet idealny”, gdyż jest to opłacalne zarówno ze względów finansowych jak i ekologicznych. Dzięki współpracy z Edison Energia klient ma możliwość skorzystania z obu rozwiązań od jednego dostawcy co powoduje dodatkową oszczędność czasu.W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła o 4 mocach grzewczych (6, 8, 11 i 14kW), o najnowocześniejszym designie, najwyższym współczynniku COP na rynku i najcichszej pracy – mówi Kamil Sankowski, Członek Zarządu ds. Sprzedaży Edison Energia.

Pompy ciepła produkowane przez markę Buderus uznaje się za jedne z najlepszych technologii w swojej kategorii. Klienci mogą je nabyć wraz z montażem w ramach współpracy z firmą Edison Energia, która pomaga w dobraniu optymalnych, dopasowanych do specyfiki danego budynku oraz określonych potrzeb użytkowników pomp ciepła.

Edison Energia oferuje kompleksową obsługę End to End: poprzez konsultacje z doborem odpowiedniej pompy ciepła i finansowanie (własne środku lub wygodne raty w banku partnerskim).

W ofercie Klient zaopatrując się w pompę ciepła nie musi dbać o formalności i wypełnianie wniosków do programu „Czyste Powietrze”, bo robimy tą całą procedurę za niego. Ponadto nie musi też wykładać swoich pieniędzy na wartość dotacji, bo my tą dotację sfinansujemy – mówi Kamil Sankowski, Członek Zarządu ds. Sprzedaży.

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowała Cię fotowoltaika z pompą ciepła?
Umów się na bezpłatne spotkanie z Doradcą Techniczno-Handlowym Edison Energia, na którym poznasz możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej.
Zarezerwuj termin na: www.edisonenergia.pl/kontakt

Bądź z Edison Energia na bieżąco! Wejdź na stronę Edison Energia www.edisonenergia.pl​​

Odwiedź Edison Energia na Facebooku www.facebook.com/edisonenergiapolska

Zobacz profil Edison Energia na Instagramie www.instagram.com/edisonenergia

Odkryj profil Edison Energia na Linkedin linkedin.com/company/edisonenergia

Zerknij na Edison Energia na Twitterze twitter.com/EdisonEnergia

Producent

Edison Energia