Surowy luksus i odosobnienie pośród szkockiej dzikiej natury

Partnerzy

O inspiracji

Inverlonan boies to architektonicznie zaprojektowane domki, które oferują surowy luksus, odosobnienie i szansę na oderwanie się od codzienności.Nad brzegiem jeziora Loch Nell, wśród starych dębów zlokalizowany jest Uisge Bothy, domek, który oferuje prawdziwe odosobnienie w pięknej części Szkocji. Domek jest częścią kompleksu dwóch domków. Ich nazwy nawiązują do lokalnych wierzeń a połączone w jedno wyrażenie oznaczają „Woda życia”. Nazwy pochodzą z tradycyjnego języka gaelickiego. Do domków można dotrzeć tylko pieszo lub łodzią.

Wewnątrz panuje ciepła i intymna atmosfera stworzona przez nowoczesny, minimalistyczny design oraz wysokiej jakości meble i tkaniny. Duże szklane okna odsłaniają widoki na jezioro i otaczający krajobraz, a neutralne kolory i naturalne materiały użyte do wyposażenia wnętrza uzupełniają to. Domek podzielono na dwa poziomy. Na parterze na otwartym planie znajduje się przytulna część dzienna z piecem na drewno i niewielka jadalnia. Podwójne łóżko znajduje się na antresoli, na którą wchodzi się po drabinie.

Domek ma prywatny taras zewnętrzny z którego można obserwować zachodzące za wzgórzami słońce. Do dyspozycji Gości jest również prywatna eko-toaleta i prysznic na świeżym powietrzu. Dzikie tereny wokół zachęcają do powrotu do korzeni i natury. Zaparz świeżą kawę na kuchence, zanurz się w jeziorze, przeżyj pierwotną, dziką kąpiel. Spędź dni zwiedzając spektakularny krajobraz i gotując wieczorem uczty nad otwartym paleniskiem.

Lokalizacja: Glen Lonan, Szkocja
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Gospodarz

Inverlonan