STODOŁY z wykończeniem Iron Click

Budmat

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Trend STODOŁY w budownictwie to już nie tylko pełnoformatowe domy, ale również małe domki, które coraz częściej można zobaczyć w turystycznych miejscowościach nad morzem, w górach czy nad jeziorem. Urokliwe STODOŁY zlokalizowane wśród zieleni i lasu to widok miły dla oka, a jednocześnie gwarancja pełnego komfortu wypoczynku. Surowy charakter wykończenia, który można uzyskać dzięki zastosowaniu panelu dachowego w formie dachu i części elewacji, świetnie harmonizuje z drewnem. Nowoczesność zabudowy przenika się z rustykalnością, a to wszystko pięknie komponuje się z sielskim krajobrazem, co daje fantastyczny efekt.

Panel dachowy Iron Click

Do realizacji domów, zarówno na dach, jak i do wykończenia elewacji chętnie wykorzystywany jest panel dachowy Iron Click marki Budmat. Ten technicznie zaawansowany produkt premium daje o wiele więcej możliwości wykonania niż klasyczna blacha na rąbek. Panele dachowe Iron Click pozwalają uzyskać niepowtarzalny wygląd domu i zapewniają dużą precyzję wykonania.

Rozwiązania technologiczne, które firma Budmat wprowadziła do tego produktu są na tyle innowacyjne i efektywne, że zostały zgłoszone do ochrony patentowej. Wprowadzono m.in. nowy, wzmocniony zamek, który zapewnia bardziej precyzyjne i trwałe łączenia wzdłużne. Co więcej, innowacyjne wyprofilowanie zamka sprawia, że jego krawędź nakładkowa jest niewidoczna. Na łączeniach wzdłużnych arkuszy zaprojektowano specjalne leżnie pod wkręty, które zapewniają prawidłową dylatację paneli w wyniku rozszerzalności termicznej stali. Na końcu każdego zamka znajduje się maskownica zamka idealnie dopasowana do jego kształtu. Efektem zastosowania tych innowacyjnych rozwiązań jest niepowtarzalny, estetyczny wygląd gotowej połaci, zarówno dachowej, jak i płaszczyzny elewacji. Nie można nie wspomnieć o dedykowanych akcesoriach (gąsior, wiatrownica Optimus oraz listwy), które idealnie dopasowane do panelu są dopełnieniem całości.

Klasyczna, trwała forma

Jeśli planujesz budowę domu w formie nowoczesnej STODOŁY możesz wybierać spośród wielu wzorów (gładki, mikrofala niska i wysoka oraz trapez), kolorów i rodzajów powłok. Panele dachowe marki Budmat zapewniają idealne zwieńczenie inwestycji oraz komfort użytkowania na długie lata. Wyróżnia je klasyczna, prosta forma, są lekkie i wymagają lżejszej konstrukcji dachu, co optymalizuje koszty realizacji. Sprawdzą się na dachach nowoczesnych i zabytkowych. Panele dachowe dzięki charakterystycznym zamkom oraz specjalnym przetłoczeniom dodatkowo usztywniają dach, co sprawia, że pokrycie jest nie tylko piękne, ale i wyjątkowo trwałe.

Ciekawi Cię oferta paneli dachowych lub pokryć elewacyjnych od marki Budmat? Zapraszamy do ich zakładki oraz zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych firmy Budmat – Instagramu, Facebooka oraz Pinterestu.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą Budmat.

? +48 502 197 197
? kontakt@budmat.com

Siedziba główna w Płocku:

Budmat Bogdan Więcek
ul. Otolińska 25
09-407 Płock, Polska

Centrum Dystrybucji Budmat Podhale
ul. Osiedle za Torem 1
34-471 Rogoźnik (k. Nowego Targu)

Centrum Dystrybucji Budmat Kujawy
Aleja Kazimierza Wielkiego 18
87-806 Włocławek

Partner

Budmat

Partner:

Budmat