Kestrel Nest EcoHut i jej bliskość z naturą

DECLAN BLACKALL
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Kestrel Nest EcoHut zlokalizowano na polach uprawnych nad skalistym strumieniem. Jest to idealna lokalizacja na ucieczkę poza sieć komórkową. Także, aby delikatnie zboczyć o d głównej drogi…

Dzika przyroda, zagrożone ptaki, nowe ślady do odkrycia. Nocne niebo, powietrze bez zanieczyszczenia, brak wszędobylskiego światła i zgiełku miasta. Takie jest Kestrel Nest EcoHut. Szeroka weranda i duże okna pozwalają być blisko natury, a kominek i ognisko sprzyjają ciepłym nocom. Zanurz się w wannie na świeżym powietrzu – tu wszystko jest wyłącznie dla Ciebie. Pełnia prywatności.

Kestrel Nest EcoHut to coś więcej niż tylko gospodarstwo. Ta STODOŁA znajduje się na skraju pól uprawnych i obszaru chronionego krytycznie zagrożone siedliska. Blisko godzinę na południowy zachód od Sydney zlokalizowano niesamowitą eko-chatę. Chociaż „chata” naprawdę nie docenia luksusowego i nowoczesnego projektu Kestrel Nest.

Właściciele nieruchomości to zapaleni ekolodzy oddani zachowaniu dziewiczej scenerii. Starannie przemyślany projekt chaty niemal w pełni zbudowano z materiałów z powalonych drzew, z recyklingu z poprzedniej konstrukcji. Jest w całości zasilany energią słoneczną.

Spędź dni zwiedzając rozległą posiadłość pieszo, a następnie usiądź i obserwuj, jak zielone pola zmieniają się w złoto z dowolnego miejsca na tarasie, z lampką wina i książką. Gdy słońce zajdzie, przytul się przy ognisku, aby podziwiać niesamowite gwiazdy lub wejdź do środka, rozpal ogień i skorzystaj z w pełni funkcjonalnej kuchni.

Chcesz udać się na w pełni zasłużony wypoczynek? Zajrzyj do naszej zakładki „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Mount Adrah, Australia
Tekst: nowoczesna STODOŁA