Klinwood – perełka rynku nieruchomości

Unique Homestays
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Klinwood to wiejski dom z sześcioma sypialniami w sercu angielskiego Somerset. Przeszedł on przemyślaną renowację ze swojego dawnego życia jako farmy do rodzinnego domu przeznaczonego do tworzenia wiecznych wspomnień na wzgórzach Mendip.

Na 372 metrach kwadratowych wypełnionych światłem przestrzeni mieszkalnej, wnętrza wykończono w neutralnej palecie z akcentami głębokiego błękitu i oryginalnymi belkami stropowymi, które nawiązują do dawnego życia domu. Otwarta kuchnia z jadalnią otwiera się na zielony ogród, a przytulne pomieszczenie obecnie wykorzystywane jako sala kinowa rozgałęzia się w dół po miniaturowych schodach. Oddzielny salon opalany drewnem z panoramicznym kącikiem do siedzenia przy oknie i wbudowanymi półkami czeka na wyselekcjonowaną kolekcję książek nowego właściciela. Na dole zlokalizowano sypialnię z łóżkiem podwójnym, sypialnię z łóżkiem piętrowym, sypialnię z dwoma łóżkami pojedynczymi, rodzinną łazienkę i oddzielną toaletę. Na piętrze znajduje się kolejna sypialnia dwuosobowa z prywatnym dostępem do rodzinnej łazienki z wolnostojącą wanną i oddzielnym prysznicem. W aneksie znajduje się kolejna sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi oraz rodzinna łazienka.

Na zlokalizowano podgrzewany odkryty basen (i prysznic), plac zabaw i dwa akry ogrodów, które zapewnią rozrywkę wszystkim członkom rodziny. Aneks może pozostać pokojem gier lub zostać przekształcony w biuro, pracownię artystyczną lub cokolwiek przyniesie wyobraźnia nowego właściciela. Przepastne wąwozy Mendip Hills leżą na wyciągnięcie ręki, podobnie jak wspaniałe puby, restauracje i katedry w Wells. Latem festiwal Glastonbury to krótka wyprawa w kierunku wybrzeża. Kilnwood jest z powodzeniem wynajmowaną nieruchomością od 2019 roku. Tym razem jednak nieruchomość wystawiona jest na sprzedaż. Cena? £1,600,000. Meble są dostępne w drodze osobnej negocjacji w wysokości 40 000 funtów.

Lokalizacja: Wells, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA