Kolekcja wanien STILL i ich funkcjonalny design

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Wanny STILL firmy RIHO stanowią dowód na to, iż piękne, nowoczesne wzornictwo może iść w parze z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Nie musimy już decydować o tym co jest dla nas ważniejsze: design czy wygoda i komfort podczas kąpieli.

Projektanci firmy RIHO stworzyli kolekcję trzech wyjątkowych akrylowych wanien, która wyznacza nowy standard na rynku wyposażenia łazienkowego. Mamy do wyboru wannę asymetryczną STILL SMART, wannę prostokątną STILL SQUARE oraz wannę 2 w 1, czyli STILL SHOWER, gdzie wnętrze wanny uzupełniono o strefę prysznicową.Cechą charakterystyczną dla wanien STILL jest czysta, minimalistyczna forma. Odpływ i przelew wanny poza swoimi podstawowymi funkcjami, pełnią w tym przypadku również dodatkową rolę, a mianowicie dekoracyjną. Nadmiar wody wypływa przez wąską szczelinę przelewu z białym obrzeżem, a dopasowana do odpływu kwadratowa pokrywka subtelnie dopasowuje się do powierzchni dna, pięknie się z nim komponując. Dodatkowym atutem wanny jest nowoczesny – wyjątkowo niski rant wanny – o wysokości tylko 2 cm. Co sprawia, że wanna w zabudowie ma dużo lżejszy wygląd.

Do wanien STILL dedykowane są akcesoria, mające na celu zapewnić maksymalny komfort podczas kąpieli. Zagłówek, przytwierdzany do wanny za pomocą magnesów, można połączyć z oświetleniem LED wmontowanym w wannę. Dzięki temu kąpiel zyska dodatkowe właściwości relaksujące i odprężające. Światło regulowane jest za pomocą czujnika sensorowego zainstalowanego pod krawędzią wanny. Można je wyłączyć jednym ruchem ręki, a także ustawić jego intensywność. Na dedykowanej do wanny bambusowej półce postawić możemy kieliszek wina czy akcesoria i kosmetyki, które chcemy mieć pod ręką.

Ponadto każdą z wanien STILL możemy dodatkowo uzupełnić o napełnianie przez przelew RIHO Fall. Przelew RIHO Fall to wyjątkowe urządzenie, które łączy w sobie praktyczne właściwości klasycznego przelewu z nowoczesną technologią. Dzięki niemu już dziś możesz mieć kran bez kranu! Płaski, niemal zlicowany ze ścianą wanny RIHO Fall wyróżnia się spośród dostępnych na rynku przelewów z napełnianiem przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem.

Takie dodatki jak obramowanie przelewu czy RIHO Fall można dodatkowo spersonalizować wymieniając na jeden z dostępnych wykończeni i kolorów: chrom, biały matowy, biały w połysku, czarny matowy lub stal szczotkowana.

Wanna STILL pozwoli zamienić łazienkę w domowe centrum spa.Oprócz dodatkowego oświetlenia LED, każdą z nich możemy uzupełnić o system hydromasażu. To sprawi, że jeszcze przed powrotem do domu po ciężkim wyczerpującym dniu będziemy już tęsknić za kąpielą w wannie.