Projekt KOWNATKI – zespół domków na sprzedaż

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Lubimy proste formy i naturalne materiały. Lubimy nieprzegadaną architekturę. Lubimy Cię tu.

Lokalizacja

Projekt Kownatki umiejscowiony jest w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie nidzickim na terenie gminy Kozłowo. Zespół domów będzie graniczył: od strony południowej z jeziorem Kownatki, a od strony wschodniej z terenem leśnym.

Projekt KOWNATKI liczy sobie 36ha powierzchni całkowitej. W jego skład wchodzi łącznie 100 domów, każdy z własnym dużym ogrodem. Będzie to zamknięta, spójna, zadbana wioska, na co dzień zarządzaną przez nas dla Was. To my będziemy dbali o Wasz spokój i bezpieczeństwo.

Udogodnienia

Będziecie mogli skorzystać z oferty sprzątania, ogrodnika, dostawy zakupów, bądź gotowych posiłków skomponowanych z lokalnych produktów, a dostarczonych do Waszych drzwi.

Oprócz oddzielnej działki (od 1200- 2500m2) do Waszej dyspozycji będzie dostępne molo, staw kąpielowy, place zabaw, korty tenisowe, boiska do siatkówki, koszykówki, strefa fitness (łącznie około 14ha zadbanej wspólnej przestrzeni).

Dodatkowo stacje ładowania pojazdów elektrycznych, wodnych i kołowych, łódki, elektryczne pojazdy wodne (strefa ciszy)

Oprócz domów całorocznych wyposażonych w pompy ciepła, wodę, kanalizacje zaprojektowano oddzielne domy dla gości, jacuzzi, baseny, tarasy, wiaty na samochody.

Koncepcja
  • Domy kształtem będą przypominać STODOŁĘ.
  • Budynki będą posadowione na płytach i murowane.
  • Elewacje z naturalnych materiałów mają komponować się w naturalne otoczenie lasu sosnowego.  W zależności od wyboru modelu będą to: drewno, cegła, lub beton.
  • Dach dwuspadowy nawiązuje do mazurskiej zabudowy, ale wykonany jest z nowoczesnej blachy.
  • Okna drewniane lub aluminiowe – w zależności od tego, jaki styl preferować będą przyszli domownicy.

Wejście znajduje się na dłuższej ścianie budynku. Przeszklone drzwi przesuwne otwierają salon całkowicie w kierunku ogrodu. Dom położony na planie prostokąta, gdzie w skład przestrzeni wspólnej wchodzi kuchnia z jadalnią i salonem, a ze wszystkich pomieszczeń na parterze możliwe jest wyjście na zewnątrz.  Kominek znajduje się w wysokim na 2 kondygnacje salonie, otwartym na piętro. Schody prowadzą na antresolę, gdzie znajdują się dodatkowe pokoje. Podłogi z litego drewna w sypialniach dodają przytulności i podkreślają domowy charakter, a żywica w salonie, jadalni i kuchni nadaje nowoczesny i jednocześnie super praktyczny styl.

nowoczesne STODOŁY wykończone będą w trzech stylach: skandynawskim, modernistycznym i vintage. W przestrzeni wejściowej widoczny pozostaje beton płyty fundamentowej.  Szereg żaluzji z drewna umożliwia zamknięcie budynku w okresie zimowym i zacienienie latem.

Kownatki. Twój dom nad jeziorem.

Deweloper:

ROHE