Maggies Lane Barn House

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Zaledwie 2 godziny od Melbourne w Australii, na 26 hektarach ziemi w rozległych pasmach Strathbogie, mieści się Maggies Lane Barn House.

Obszar, na którym zlokalizowano Maggies Lane Barn House obfituje w australijską przyrodę, płynące strumienie, rodzime ptaki, krzewy i skaliste szlaki. Domek jest całkowicie wyłączony z sieci, ale oferuje wszystkie domowe udogodnienia. Pięknie urządzony i zaprojektowany pod względem architektonicznym projekt oferuje przestrzeń na poddaszu, gdzie można oddać się wszelakim aktywnością – jodze, medytacji lub innym kreatywnym zajęciom.

Kuchnia jak i łazienka są w pełni wyposażone. Właściciele oferują wspaniały kosz śniadaniowy na pierwszy poranek, w tym świeże produkty oraz przetwory z ich sadu i ogrodu. Usiądź przy oknie na leżance i czytaj, jedz wewnątrz lub na zewnątrz, rozpalaj ogień i otwieraj butelkę wina. Odpoczynek w Maggies Lane Barn House ma być ucieczką od zgiełku miejskiego życia. Na zewnątrz znajduje się weranda, ognisko, jadalnia na świeżym powietrzu, grill.

Skusisz się na wyjazd? Zapraszamy do naszej zakładki „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Ruffy, Australia
Tekst: nowoczesna STODOŁA