Projekt Mezzanine Smart 70 to wyjątkowe połączenie stylu

  O inspiracji

  Projekt Mezzanine Smart 70 to wyjątkowe połączenie stylu, nowoczesności i funkcjonalności. To dom przed którym warto się zatrzymać i podziwiać jego piękne przeszklenia, które zapewniają dużą ilość słońca domownikom. Rozmieszczenie pomieszczeń i dodatkowe dwie sypialnie na parterze oprócz antresoli sprawia, że w tym domu może jednocześnie nocować do 8 osób.

  W projekcie Mezzanine Smart 70 na antresoli jest możliwość wykonania łazienki oraz garderoby co czyni ten dom wyjątkowo wygodny i praktyczny. Trzydziestometrowy taras na który można wyjść prosto z salonu będzie miejscem spędzania czasu w gronie rodzinnym i przyjaciół. Idealny dla rodzin z dziećmi i grupy naszych znajomych.

  Ci z Państwa, którzy interesują się tematyką budowy nowoczesnych STODÓŁ mogli spotkać się z ofertą firmy HowSmart, która wybudowała już blisko 70 nowoczesnych STODÓŁ w całej Polsce.

  Interesującą może być informacja, że firma HowSmart rozszerzyła swoje portfolio projektów, które buduje w całej Polsce o budynki o powierzchni zabudowy 50 m2 i 70 m2. Próbkę umiejętności Zespołu HowSmart prezentujemy na zdjęciach, a zainteresowanych budową i zapoznaniem się z cenami odsyłamy do strony HowSmart. Znajdziecie tam kilkanaście w pełni wycenionych i pogrupowanych projektów domów w stylu nowoczesnej STODOŁY: www.howsmart.pl/projekty

  Zachęcamy również do odwiedzenia naszej nowej zakładki Kup STODOŁĘ

  Powierzchnia zabudowy: 70m2

  Partner

  Wykonawca

  Howsmart