Żywy spektakl przyrody nad Biebrzą

Partnerzy

O inspiracji

Jesień zawitała nad Biebrzę i dzieje się magia! Mamy właśnie zlotowisko żurawi. Tysiące migrujących ptaków wybiera Biebrzę na miejsce odpoczynku. Dzięki temu można nie tylko podziwiać tysiące osobników na noclegowiskach, ale również usłyszeć ich klangor.

Dla tych wygodniejszych przelatujące ptaki można też obserwować z naszego tarasu. Ponadto, mamy jeszcze bukowisko łosi i rykowisko jeleni. Oj, dzieje się w przyrodzie! I to wszystko tuż obok, w STODOLE nad Biebrzą! 💚

U nas w STODOLE sezon na wieczory z kominkiem został otwarty. Do tego najlepiej dodać dobrą książkę i ciepłe kakao. A później wygrzać się w saunie! Jesienne wieczory w STODOLE nad Biebrzą – pełne uroku i klimatu – gwarantowane!

Stodoła nad Biebrzą jest bowiem dopracowana w każdym szczególe. Nietuzinkowe meble oraz ciekawe dodatki i komfortowe rozwiązania to coś co wyróżnia to miejsce. Ponieważ cały obiekt przeznaczony jest do dyspozycji gości na wyłączność, nie musisz martwić się o brak prywatności. Na 160 m2 znajduje się salon z jadalnią i kuchnia oraz trzy sypialnie. Możesz przyjechać z całą rodziną bez obaw o poranną walkę o łazienkę. W STODOLE znajdują się dwie łazienki i sauna z częścią wypoczynkową. Jeśli cenisz sobie przestrzeń będziesz oczarowany salonem, który jest otwarty do dachu. Na poddaszu użytkowym znajduje się sypialnia i część biurowa.

Jesteś ciekawy w jakim anturażu funkcjonujemy na codzień? Zapraszamy do zakładki obiektu na łamach nowoczesnej STODOŁY, a także do śledzenia mediów społecznościowych STODOŁY nad Biebrzą – Instagrama oraz Facebooka.

Stodoła nad Biebrzą