Zimowy nadbałtycki moment

Domki MOMENTY

Partnerzy

O inspiracji

Każdy z domków zaprojektowano tak, aby jego serce, czyli przestronny salon z kuchnią, skierowany był w stronę lasu i rzeki. Wszystko po to, aby obcowanie z naturą było jeszcze bliższe. Nie ma nic lepszego jak moment w wygodnym fotelu, z książką w ręku. Jak moment spędzony na podziwianiu dzikiej zwierzyny, która nieśmiało zagląda z polany naprzeciwko. Największe wrażenie robi główna sypialnia na piętrze z maksymalnie przeszklonym frontem!

Sezon jesienno-zimowy to wyjątkowy czas na pobyt w naszym miejscu. Domki mają dostęp do szybkiego internetu satelitarnego, więc można idealnie połączyć czas pracy i wypoczynku jednocześnie. Bliskość natury, której mamy pod dostatkiem zachęca do długich, leśnych i nadmorskich spacerów. Dla miłośników rowerów przygotowano leśne trasy rowerowe, szczególnie polecamy ścieżki Eurovelo wzdłuż Bałtyku. Po tych aktywnościach można się rozgrzać w saunie z panoramicznym oknem na las bądź skorzystać z dobrodziejstw gorących kąpieli w balii opalanej drewnem. Nie ma nic lepszego, jak seans pod gołym niebem, kiedy w tle słychać szum rzeki i morza.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda codzienność w nadbałtyckich Domkach Momenty? Zapraszamy do zakładki oraz na media społecznościowe obiektu – Instagram oraz Facebook.

Gospodarz:

Domki Momenty