Nasz i Wasz Wierny o’Gród

Wierny o'Gród

Partnerzy

O inspiracji

Marzysz o ucieczce rodem ze skandynawskich fiordów, gdzie samotny dom stoi pośrodku natury i niczego wokół? Podobny klimat osamotnienia cywilizacyjnego doświadczysz w Wiernym o’Grodzie. Właściciele – Maciej i Małgorzata – zbudowali to miejsce w 2020 roku w miejscowości Brzezinka (30 kilometrów na wschód od Wrocławia). Miejsce zlokalizowane jest pod lasem, z dala od codziennego zgiełku. Bez rozpraszaczy. Bez turystów. Świeże powietrze, minimalny zasięg. Tylko Ty i przyroda. A! I cisza – błoga!

Wierny o’Gród – początki

Miejsce pośród szumu olch i sosen nad brzegiem zarybionego jeziora odnaleźli przed laty rodzice Właściciela. Pośród dzikiej trawy urządzano rodzinne pikniki. Jednak piękno miejsca wymagało podzielenia się z innymi tym darem. Tak powstał Wierny o’Gród – w sercu lasu, podczas pandemii, na przekór.

Przestrzeń marzeń i wolności

Wierny o’Gród to miejsce spotkań, wspólnego świętowania ważnych uroczystości, gdzie zmieści się nawet najliczniejsza rodzina i przyjaciele. Dom, w którym można cieszyć się bliskością natury oraz pięknem przyrody. Jest duży, przestronny. Centralną częścią domu jest w pełni przeszklony salon, dzięki czemu to otaczający ogród, wypełnia też przestrzeń domu. Właściciele znając kłótnie o wolną łazienkę, wyposażyli w nią każdy z trzech pokoi. Gościmy w domu do 10 osób. Dwa z pokoi są czteroosobowe (z myślą przede wszystkim o rodzinach z dziećmi) oraz trzeci pokój na parterze, to urokliwa dwuosobowa sypialnia z osobnym wyjściem na taras. „Zbudowanie domu, zagospodarowanie otoczenia w taki sposób, aby stało się częścią pobliskich lasów i łąk, było dla nas wielkim wyzwaniem, ale dziś, widząc radosne niedowierzanie w oczach tych, który u nas goszczą, wiemy, że było warto” – mówią Właściciele.

Doświadcz Wiernego o’Grodu na własnej skórze. Sprawdź zakładkę obiektu na łamach nowoczesnej STODOŁY lub śledź codzienność o’Grodu na Facebooku.