Niezapomniane chwile w Pole w STODOLE

Pole w STODOLE

Partnerzy

O inspiracji

Tworząc Pole W Stodole zależało nam, żeby było komfortowo i domowo, a przy tym jak najbliżej natury.

W naszych domach znajdziecie wszystko czego potrzeba do beztroskiego wypoczynku, w pięknym ogrodzie czeka na Was strefa relaksu z sauną, jacuzzi i basenem z podgrzewaną wodą. Dookoła las, ptasie koncerty, najpiękniejsze plaże z białym piaskiem i malownicze trasy rowerowe. Nieśmiało podpowiadamy, że basen już hula, a woda ma 28 stopni ;-).

Zapewniamy, że jest to fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek dla osób ceniących sobie spacery, jazdę na rowerze, jazdę konną, sporty wodne czy też leśne wędrówki. To miejsce również dla tych, którzy pragną odetchnąć od codzienności, odpocząć w ogrodzie czy zrelaksować się w strefie SPA, a później zaszyć się przy kominku z dobrą książką czy lampką wina.

Zapraszamy Was do Ciekocina, gdzie wypoczniecie w wyjątkowej STODOLE, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy otulonej lasem. A jeśli czujecie niedosyt, to odsyłamy Was do zakładki obiektu na naszej stronie. Zachęcamy również do śledzenia codzienności domków w ich mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie.