Projektując dom bardzo ważna jest estetyka, której dodają rynny Galeco

Galeco

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Q Stalyo to ekonomiczna marka firmy Galeco – czołowego dostawcy systemów odprowadzania wody deszczowej. 25-letnie doświadczenie w branży, wiedza ekspertów i uważna obserwacja potrzeb rynku, skłoniły firmę Galeco do stworzenia odrębnej marki.

Q Stalyo oferuje minimalistyczne systemy rynnowe, stanowiące rozwiązanie korzystne pod względem kosztów, a jednocześnie gwarantujące bardzo dobrą jakość, łatwy montaż i wysoką estetykę.Wyjątkowość i innowacyjność marki Q Stalyo opiera się na rozwiązaniu Qnnect. Zapewniając trwałe i szczelne, bezłącznikowe połączenie rynien, wykluczając problem opadania systemu. Rezygnacja z łączników przyczynia się do zmniejszenia ilości elementów, obniżenia kosztów, uproszczenia i przyspieszenia montażu, a także maksymalizacji estetyki całego systemu.

Do oferty wprowadzono elementy, takie jak: hak ukryty i odpływ ukryty, dzięki którym rynny są praktycznie niewidoczne. Podkreśla to nowoczesność budynku i zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zastosowanie tych dwóch elementów jednocześnie sprawia, że poziom systemu rynnowego pozbawiony jest widocznych haków i odpływu, co zapewnia jednolitą konstrukcję.

W efekcie końcowym system sprawia wrażenie zabudowanego maskownicą – co jest idealnym rozwiązaniem dla domów typu nowoczesna STODOŁA.

Partner

Galeco

Dostawca rynien

Galeco