Oddychaj świeżym powietrzem

http://www.wtarchitecture.com/
Partnerzy

O inspiracji

Przedstawiamy prawdziwą rewolucję w systemie wentylacji.

Jedyny na rynku rekuperacji inVENTer PAX, to nowoczesny system wentylacji z odzyskiem ciepła do apartamentów i domów.
Zdecentralizowany, a jednak centralny. Gabarytowo mały, ale za to w działaniu bardzo wydajny.
Idealny dla nowych domów, jak i już istniejących.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą opinią:

W budynkach mieszkalnych systemy wentylacyjne stały się nieuniknionym i dość złożonym zagadnieniem. Istnieje wiele wytycznych i specyfikacji, których należy przestrzegać w tym zakresie ze względów bezpieczeństwa. Wibrujące i przeszkadzające odgłosy wentylacji w domu, utrzymująca się wilgoć i brak świeżego powietrza należą do przeszłości dzięki dźwiękoizolacyjnemu rekuperatorowi inVENTer PAX.
Ecovert Polska wraz z inVENTer oferuje wydajny system wentylacyjny, szczególnie polecany jako rozwiązanie do nowoczesnych budynków, apartamentów oraz budynków użyteczności publicznej.
Urządzenie jest montowane w przestrzeni wywiewnej (np. w wewnętrznej łazience) i może wentylować kilka pomieszczeń jednocześnie. Oczywiście można indywidualnie ustawiać różne tryby pracy, w tym zaprogramować ogrzewanie wstępnego, który zapobiega wychładzaniu pomieszczeń zimą, gdy na zewnątrz panują niskie temperatury. Ciągła wentylacja usuwa wilgoć i zapobiega powstawaniu pleśni, zapewniając świeże powietrze i zdrowy klimat w pomieszczeniach.Jak działa inVENTer PAX

Już przy pierwszym uruchomieniu, PAX dostosowuje się do wymagań wentylacji w domu za pomocą automatycznej kalibracji. Następnie wszystko przebiega automatycznie: zużyte powietrze jest zasysane do środka systemu PAX i transportowane płaskimi kanałami na zewnątrz. W tym samym czasie świeże powietrze z zewnątrz również dostaje się do urządzenia przez płaski kanał, jest podgrzewane przez wymiennik ciepła i przez krótki przewód łączący jest wypuszczane do pomieszczeń z powietrzem nawiewanym. Siła strumienia powietrza jest regulowana automatycznie dzięki automatycznym ustawieniom.
W ten sposób, podczas dużej wilgotności, transportowana jest większa ilość powietrza, aby jak najszybciej zapewnić komfort, a podczas nieobecności użytkowników, PAX pracuje tylko na niskim poziomie, automatycznie regulując przepływ powietrza do wymaganego minimum.

Instalatorzy montują system w suficie podwieszanym w przestrzeni wywiewnej (np. w łazience) i kierują strumień powietrza do ściany zewnętrznej za pomocą dwóch płaskich kanałów. Urządzenie monitoruje wilgotność i dostarcza świeże powietrze do całego domu. PAX ma niewielką wysokość i może być instalowany również w pomieszczeniach o cienkich ścianach lub o dużym naporze wiatru. Dodatkowe kanały do wentylacji w szybie nie są konieczne. Niezależnie od tego, czy jest to nowy czy istniejący budynek – inVENTer PAX nadaje się do obu typów budynków. W razie potrzeby system może być również połączony z systemem klimatyzacji.

Odwiedź przykładową instalację w inVENTer

Jeśli chcą Państwo sami przekonać się o spektrum wydajności inVENTer PAX, mogą Państwo odwiedzić przykładową instalację w naszej siedzibie w Löberschütz i zamówić ocenić indywidualnie zalety tego systemu.

Montaż systemu jest prowadzony przez wykwalifikowaną firmę, z pełnym zapleczem roboczym.
Chętnie przygotujemy projekt wentylacji i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Udzielamy 5 letniej gwarancji na całość systemu.
Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszymi propozycjami dla Ciebie www.decentralna.pl

Dostawca wentylacji

EcoVert