Odetchnij w Pole w STODOLE

Pole w STODOLE

Partnerzy

O inspiracji

Otoczenie Pole w STODOLE 

Odetchnij blisko natury w domach otulonych lasem.

W Ciekocinie, maleńkiej kaszubskiej wsi położonej w pobliżu najpiękniejszego fragmentu polskiego wybrzeża, gdzie plaże są puste i dzikie z aksamitnym białym piaskiem znajduje się Pole w STODOLE – kompleks sześciu komfortowych domków urządzonych z dbałością o każdy szczegół. W leśnej oazie, z dala od głównej drogi można odnaleźć spokój i ukojenie.Budynki wkomponowano w naturalistyczny ogród, gdzie od wczesnej wiosny do późnej jesieni zmienia się krajobraz w zależności od tego, co w danej chwili kwitnie. Zamieszkując budki zawieszone na drzewach schronienie znalazły tu również ptaki i nietoperze. Wśród sosen, brzóz i pióropuszy ozdobnych traw do każdego domku prowadzą drewniane ścieżki. Każdy z nich posiada swój prywatny taras z grillem gazowym, aromatycznym zielnikiem, dużym stołem i wygodnymi fotelami.

Każdy dom o powierzchni 75 m² posiada 3 sypialnie na piętrze oraz otwartą przestrzeń dzienną na dole z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, przestronną łazienką oraz wyjściem na taras. Domki różnią się nieco od siebie pod względem detali i kolorystyki zastosowanych w wystroju wnętrz. Dodatkową atrakcję stanowi siatka rozwieszona na antresoli pełniąca funkcję hamaka-leżanki. Tutaj można poleniuchować czytając książki lub po prostu poleżeć relaksując się widokiem zza okna.

Goście znajdą tutaj również strefę SPA z sauną fińską, jacuzzi i basenem z podgrzewaną wodą. Dodatkowo mają też możliwość wypożyczenia rowerów.

Aktywność, wypoczynek, ekologia

Na terenie obiektu pomyślano o rozwiązaniach ekologicznych, takich jak fotowoltaika czy stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Uwzględniono również codzienne udogodnienia dbających o dobro naszej planety. Goście nie muszą zaopatrywać się w plastikowe butelki z wodą, w każdym domku znajdą karafkę filtrującą. Zadbano również o segregację śmieci.

Pole w STODOLE to idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla osób ceniących sobie spacery, jazdę na rowerze, jazdę konną czy sporty wodne, a jesienią grzybobranie w pobliskich lasach. To miejsce również dla tych, którzy pragną się wyciszyć, odpocząć w ogrodzie czy zrelaksować w strefie SPA, a później zaszyć się przy kominku z dobrą książką czy ulubionym serialem.

Jesteście zainteresowani wypoczynkiem w Pole w STODOLE? Zapraszamy na łamy zakładki obiektu oraz do śledzenia ich codzienności na mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

GOSPODARZ:

Pole w STODOLE