Ogrodowy salon – urokliwy dodatek

Selekt Huis
Partnerzy

O inspiracji

Stylu i charakteru tej nowoczesnej STODOŁY nie da się podsumować jednym terminem. Klienci firmy wykonawczej Selekt Huis wykorzystali różne elementy z różnych stylów. Zdecydowali się na dach kryty strzechą i górne elewacje z drewnianą okładziną. Naprzeciw wiejskich elementów stoją nowoczesne ciemne odcienie, które użyto we wnętrzu willi. Wejście do domu przyciąga wzrok. Wynika to z elegancko zaprojektowanego ciemnego ryzalitu. Ten elegancki projekt znajduje również odzwierciedlenie w oranżerii, lukarnach i dołączonej werandzie. Ona – weranda – jest perłą ogrodowych salonów.

Oranżeria, weranda, salon

Połączenie wiejskich i nowoczesnych elementów nadało tej luksusowej willi niepowtarzalny i indywidualny charakter. Klienci tej luksusowej willi dość mocno rozbudowali podstawowy model Monte Viso i zmontowali go całkowicie według własnych życzeń i gustu. Po pierwsze, powiększyli powierzchnię mieszkalną domu, wydłużając dom o 2,85 metra. Co najważniejsze, dodali do projektu oranżerię i ryzalit. Ponadto zwiększenie nachylenia dachu stworzyło dodatkową przestrzeń na pierwszym i drugim piętrze.

Oprócz zmian w celu powiększenia przestrzeni mieszkalnej, klienci dokonali również zmian na zewnątrz. Zdecydowali się na dach kryty strzechą, szczyty z drewnianą okładziną i dołączoną werandę. Dodatkowo wybrano luksusowe okno trasowe. Wreszcie, dokonano również innych wyborów w układzie domu. Klienci zdecydowali się na poddasze w miejscu holu oraz dodatkową sypialnię na piętrze.

Salon w Ogrodzie

Oranżeria oraz weranda to idealne rozwiązanie, by stworzyć przedłużenie dla domu. Jeśli marzysz o takim pomieszczeniu, sprawdź ofertę Salonu w ogrodzie. Mnogość pergoli aluminiowych sprawią, że Twój dom zyska nie tylko na charakterze, ale i na dodatkowej przestrzeni. Zapraszamy do ich zakładki na łamach nowoczesnej STODOŁY oraz na ich media społecznościowe marki – Facebook oraz Instagram.

Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Ekskluzywne zadaszenia tarasowe znajdziesz w

Salon w ogrodzie