Patina Farm

Steve i Brooke Giannetti
Kategorie: Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Cenioną Patina Farm zaprojektowano jako miejsce, w którym świeże powietrze, otwarta przestrzeń i spokojne, wolniejsze tempo są sposobem na życie. Zaprojektowana przez Steve’a i Brooke Giannetti jako ich osobista rezydencja. Farma łączy w sobie wszystkie najlepsze elementy wyidealizowanej europejskiej posiadłości wiejskiej, która jest w rodzinie od pokoleń.

Subtelna i dyskretna Patina Farm to wiejski dom o powierzchni prawie dwóch hektarów. Luksusowa posiadłość, drobna farma i ponadczasowa architektura, która doskonale odzwierciedla sielską scenerię w sercu Ojai. Łączy styl i materiały, które są zdecydowanie staroświeckie, z nowoczesnym, otwartym planem piętra i udogodnieniami. Wiele struktur łączy się i wchodzi w interakcje, tworząc bogatą, komfortową i luksusową rezydencję.

Każdy pokój w głównym budynku oferuje spokojną ucieczkę od rzeczywistości. Z bladą paletą zaakcentowanymi przez antyczne belki ze STODOŁY. Każdy szczegół w całym domu celowo wybrano. Od ścian z gipsu, po francuskie podłogi z wapienia, drewniane drzwi po renowacji i zabytkowy dach z francuskiej terakoty. Panuje tutaj poczucie skromnego luksusu, pasji i doskonałości. Otoczony idyllicznymi ogrodami, spokojnym stawem i hipnotyzującymi widokami na góry, Patina Farm oferuje przestrzeń do wędrowania na łonie natury.

Lokalizacja: Ojai, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA