Peace Cabin propozycją na weekendowe wyciszenie

Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Peace Cabin mieści się w Kolumbii Brytyjskiej, zaraz przy nabrzeżu Ucluelet pośród głębi leśnej flory. Do zaoferowania ma blisko 45m2 pośród ścian wykończonych deską brzozy, sufitem liczącym 13m i duże okna, przez które zagląda do wnętrza las. To wszystko wieńczy betonowa podłoga.Na niewielkim metrażu mieszczą się kapsułowe sypialnie z trzema oknami – w Peace Cabin najważniejszy jest krajobraz. Łazienka kusi widokiem ogromnego drzewa, zza którego wyjawia się ocean. Korytarz z kolei łączy nowoczesną STODOŁĘ. Z częścią wypoczynkową, gdzie czeka na gości ogień w kominku, kuchnia z granitem oraz wyjście na taras. I to nie byle jaki taras! Raczy on widokiem na las przy akompaniamencie szumu fal, gdzie ciepło oddaje kominek, a o towarzyski charakter dba gazowy grill.

Na niewielkiej przestrzeni pomysłodawcy wprowadzili aranżacje marynistyczną – stół wmontowany w podłogę, wbudowania kuchnia, sofa w części wypoczynkowej ułożona jest w stylu litery L. Nie zapominajmy o prysznicu na świeżym powietrzu, jest to nie lada gratka dla wielbicieli obcowania z naturą.

Pomysłodawcy oraz właściciele jeszcze w momencie dostosowywania działki pod budowę nazwali projekt „Peace Cabin”. Po zakończeniu projektu w istocie nowoczesna STODOŁA stała się miejscem pełnym spokoju i ciszy.

A jeśli szukacie miejsca, w którym zadbacie o siebie w otoczeniu pełnym ciszy, zapraszamy Was po STODOŁĘ do wynajęcia.

Lokalizacja: Ucluelet, Kanada
Tekst: nowoczesna STODOŁA