STODOŁOWE aranżacje Pizarro Suites

Elena Yago LAURA SOLER
Kategorie: Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Pizarro Suites to projekt 8 pięknych apartamentów do wynajęcia w Villajoyosa w Hiszpanii, przeprojektowanych w 2022 roku przez Elenę Yago.

Projekt renowacji zakłada aranżację wnętrz dla hiszpańskich Pizarro Suites. Za łącznie 8 mieszkań na wynajem wyremontowanych ze starego budynku z lat 50-tych odpowiedzialne jest studio Elena Yago z siedzibą w Alicante.

Pizarro Suites to apartamentowiec turystyczny, oferujący wnętrzarską pamięć o starym miejscu, doskonale wymieszaną z nowym designem i materiałami. Te aspekty zapewniają wysoki komfort pobytu, co inspiruje podróżnika w poszukiwaniu przestrzeni uduchowiającej. Mianowicie inspiruje w poszukiwaniu sztuki bez poświęcania jakości i wzornictwa.

Studio Elena Yago projektuje oraz aranżuje wnętrza, odpowiada również za branding miejsc głęboko szanując unikatowe elementy budynku. Unowocześnienia wprowadzone przez studio zakładają wyłącznie elementy zaprojektowane przez samą pracownię. W rezultacie architekci przestrzeni stawiają na prostotę oraz pełnię światła.

Pięknie zaaranżowane obiekty wypoczynkowe znajdziecie w naszej zakładce „Do wynajęcia”!

Lokalizacja: Villajoyosa, Hiszpania
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Fotograf

LAURA SOLER