Płyty betonowe wokół naszych domów

Contractors

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Płyty betonowe poprzez swój naturalny charakter, to materiał, który wpisuje się w nowoczesny trend w architekturze i ogrodach. Beton jest wytrzymały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. W skład betonu architektonicznego firmy Contractors wchodzi piasek, kruszywo, cement, zbrojenie, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. Opracowana i ściśle kontrolowana technologia daje trwałości, niepowtarzalny naturalny efekt, fakturę oraz gwarancję najwyższej jakości produktu.

Płyty betonowe od Contractors przeznaczone są do stosowania na wszelakich powierzchniach, między innymi jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach i na zewnątrz.

Zewnętrzne wykorzystanie płyt betonowych

Skupmy się na ogrodzie i wykorzystaniu płyt betonowych wokół naszych domów. Płyty betonowe, dzięki prostym formą, bez trudu wkomponują się w każdą przestrzeń, stanowiąc jej najważniejszy element lub dyskretne tło. Taras, podjazd, ścieżki prowadzące do najdalszych zakamarków posesji – w każdym tym miejscu swoje zastosowanie znajdzie beton architektoniczny. Wytrzymałość, zbrojenie i wysoka klasa betonu powodują, że jest to niezawodny i trwały materiał budowlany. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów z płyt betonowych można wybudować schody lewitujące, ciągi piesze i podjazdy.

Płyty betonowe od Contractors z uwagi na swoją estetykę i jakość wykonania stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnej kostki brukowej.

Przekonały Cię walory techniczne płyt betonowych? Trwałość, odporność na mróz i niska nasiąkliwość, która przekłada się na długotrwałe użytkowanie bez konieczności czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Obejrzyj galerię i oceń, jak nowocześnie oraz elegancko może przedstawiać się płyta betonowa zarówno na Twoim podjeździe, ścieżce wokół domu czy tarasie.

Nie tylko płyty betonowe w swojej ofercie posiada firma Contractors – zapraszamy do ich zakładki, aby poznać markę bliżej. Śledźcie również ich media społecznościowe – Instagram oraz Facebook.