Płyty tarasowe nowoczesną alternatywą

Fabryka Tarasów
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Taras to inwestycja na wiele lat, dlatego tak ważna jest jego wytrzymałość a także walory estetyczne. W końcu to tutaj spędzamy swój wolny czas z rodziną i przyjaciółmi, niech więc będzie to miejsce jedyne w swoim rodzaju: komfortowe, rodzinne i użyteczne.

Sprawdźcie, jak uzyskać taki efekt z płytami tarasowymi od Fabryki Tarasów – dzięki temu, że ich płyty to produkt najwyższej klasy, będą służyć Wam przez wiele lat. Taras wykonany z ich pomocą zachwyci estetyką i trwałością a codzienne użytkowanie będzie bezpieczne i niezwykle przyjemne.

Taras to perła w koronie projektu domu drewnianego Freestyle, o którym pisaliśmy niedawno na łamach nowoczesnej STODOŁY. „Budynek, który wykonano z KVH, czyli nowoczesnego drewna konstrukcyjnego, stanął na łagodnym zboczu, opierając się na słupach, które podpierają dwie trzecie budynku oraz patio. W ten sposób zminimalizowano interwencję budowlaną w otoczenie. Dom z założenia powstał jako dom rekreacyjny, w którym odwiedzający mogą poczuć więź z przyrodą bez nadmiernego wpływania na otoczenie”. 

O tym, jak ważna jest więź człowiek z naturą, doskonale wie Fabryka Tarasów. Gdzie najlepiej połączyć się z naturą w swoim domu, jeśli nie na jego tarasie? Najlepiej na takim solidnie wykonanym, estetycznym. Deska kompozytowa, drewniana, płyta tarasowa? Fabryka Tarasów ma to wszystko!

Płyty tarasowe – nowoczesna alternatywa do zabudowy tarasu

Rynek produktów z rozwiązaniami tarasowymi w ostatnim czasie podbijają płyty betonowe. Jest to bowiem świetna alternatywa dla desek kompozytowych, drewnianych a także zwykłej kostki brukowej. Płyty tarasowe dostępne w ofercie Fabryki Tarasów są solidnie wykonane, mają struktury antypoślizgowe, są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i bardzo trwałe.

Dzięki różnorodności wzorów każdy zainteresowany znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Bez znaczenia czy marzeniem jest taras kamienny czy imitujący drewno – Fabryka Tarasów ma to wszystko.

Dodatkowym atutem płyt betonowych jest możliwość stworzenia własnej kombinacji. Płyty betonowe dostępne są np. w jednym wymiarze lub w zestawach. Dzięki temu możemy stworzyć własną aranżację tarasu dzięki np. naprzemiennemu układaniu płyt. Bogatszy  od desek wachlarz kolorystyczny płyt betonowych pozwoli każdemu znaleźć idealny odcień dopasowany do własnych potrzeb.

Co wyróżnia płyty tarasowe od Fabryki Tarasów?

Główną zaletą płyt betonowych jest również ich niska cena a także łatwy i szybki montaż, który każdy z nas może wykonać samodzielnie. Płyty przechodzą wstępną impregnację na etapie produkcji dzięki czemu są jeszcze bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Nie wymagają żadnych specjalnych konstrukcji jak w przypadku desek więc nie trzeba ekipy montażystów do ich ułożenia dzięki czemu koszt budowy takiego tarasu spada jeszcze bardziej. Płyty możemy również zastosować jako przydomowy chodnik czy ścieżkę w ogrodzie dzięki czemu możemy tworzyć spójny i harmonijny wystrój wokół domu.

Szukasz innych rozwiązań tarasowych? Fabryka Tarasów sprosta wszelkim oczekiwaniom! Zapraszamy do ich zakładki na łamach nowoczesnej STODOŁY. A najnowsze produkty i realizacje śledźcie na ich mediach społecznościowych – Facebooku oraz Instagramie.

 

https://nowoczesnastodola.pl/materialy/fabryka-tarasow/

 

Architekt

Fabryka Tarasów

Partner:

Fabryka Tarasów