Ponadczasowe materiały marki Budmat

Budmat

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

W nowoczesnym budownictwie królują proste bryły. Kiedy wybieramy rozwiązania dla swojego domu, bierzemy pod uwagę przede wszystkim względy praktyczne, ale nie bez znaczenia jest estetyka wykonania produktów. Indywidualny charakter bryłom nadają innowacyjne dodatki o niebanalnym designie. Firma Budmat w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów, dzięki którym wymarzony dom typu nowoczesna STODOŁA będzie niepowtarzalny. Ponadczasowe pokrycie dachowe, solidne ogrodzenie, skuteczny system rynnowy? To i jeszcze więcej zamówisz u jednego producenta.

Panel dachowy Iron Click

Bezpieczny dom, który będzie miejscem wypoczynku dla kilku pokoleń, sprawia, że stawiamy na sprawdzone, solidne i wysokojakościowe produkty. Panel dachowy Iron Click to pierwsze co przychodzi do głowy jak myślimy o projekcie domu typu stodoła – zarówno na dach jak i elewację. Zaraz za nim, dla lubiących się wyróżnić, blachodachówka modułowa Como o płaskiej formie. To technicznie zaawansowane pokrycia, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania. Estetyczne, niewidoczne łączenia, trwałość potwierdzona długoletnią gwarancją, szeroki wybór kolorów i powłok i jakość stali z renomowanych hut to ich niepodważalne atuty. Do kompletu można, a nawet trzeba dobrać niezawodne systemy rynnowe marki Budmat – stalowy system Flamingo lub Proaqua wyprodukowana z PVC. Całość połaci dachowej dopełnią kolorystycznie dobrane podsufitki i akcesoria – gąsiory i wiatrownice.

Panele ogrodzeniowe Variante

Nowoczesny styl domów aż się prosi o niebanalną aranżację otoczenia. Trwałe ogrodzenie to z pewnością nie tylko nasze bezpieczeństwo, ale także dopełnienie wyglądu posesji. System paneli Variante marki Budmat to jedyna taka oferta na rynku. Nietuzinkową stylistykę połączono tu z wysoką jakością stali. Szeroki wybór wariantów i rodzajów paneli sprawia, że to od nas samych zależy ostateczny efekt wizualny. Pełna personalizacja jest możliwa dzięki szerokiej gamie kolorystycznej – do wyboru mamy kilkanaście wariantów z palety RAL, które idealnie pasują do dachów i rynien od tego samego, sprawdzonego producenta.

Teraz dach, rynny, podsufitka i ogrodzenie mogą być spójne materiałowo i kolorystycznie. Poziome lamele o różnej szerokości do wyboru, o niewielkim rozstawie reprezentują nowoczesne wzornictwo. Do wyboru dostępne są 3 warianty ogrodzeń (100, 150, 200), z których klienci mogą stworzyć dla siebie praktycznie nieograniczoną liczbę pomysłów na doskonale wyglądające ogrodzenie. Budmat proponuje solidne, nowoczesne rozwiązania, o wyjątkowym kształcie i fakturze, z gwarancją jakości i koloru, wykonane ze stali odpornej na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Warto podkreślić, że Variante jest spakowane do jednej paczki, w której znajdziemy komplet elementów niezbędnych do zbudowania i zamocowania przęsła między słupkami. Zestaw zawiera kompletne przęsło wraz z prostą instrukcją montażu. dzięki czemu każdy majsterkowicz powinien sobie z łatwością poradzić z samodzielnym montażem ogrodzenia. Co więcej, niewielkie opakowanie z łatwością przewieziemy nawet samochodem osobowym.

Elegancja i trwałość

Panele Variante są przede wszystkim propozycją eleganckiego, trwałego ogrodzenia, jednakże znajdują one szerokie, nieco mniej oczywiste zastosowanie. To uniwersalny i wszechstronny produkt, który sprawdza się także w roli przysłony balkonowej i tarasowej, coraz częściej chętnie wykorzystywany przez architektów i klientów jako element dekoracyjny elewacji.

Uzyskanie perfekcyjnie prezentującego się domu jest możliwe dzięki zamówieniu materiałów od jednego producenta. Dach, ogrodzenie, rynny, podsufitka, a nawet profile do płyt kartonowo-gipsowych i wzmocnienia okienne – to wszystko gwarantuje w swojej ofercie wiodący producent i lider przetwórstwa stali – firma Budmat. Wszystkie produkty wykonane są ze stali pochodzącej z renomowanych hut SSAB i ArcelorMittal, dzięki czemu są bezpieczne i trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki pogodowe – to gwarancja jakości i bezpieczeństwa na długie spokojne lata.

Uniwersalne, solidnie wykonane materiały pobudzają kreatywność pracowników branży budowlanej, a nowoczesne budownictwo lubi czerpać z prostych, eleganckich rozwiązań. To gwarantują nam produkty zaufanego producenta – marki Budmat. Sprawdźcie zakładkę marki oraz śledźcie jej codzienność na mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

Partner

Budmat