Prawdziwie zimowe (Domki) Momenty

Domki MOMENTY

Partnerzy

O inspiracji

Zima nad morzem? Dlaczego nie! Prawdziwie zimowe momenty w Domki Momenty to nie tylko długie spacery po plaży, bliskość natury czy chwile wypoczynku, które potrzebne są każdemu. To przede wszystkim wspaniały czas w przytulnym drewnianym domku, z dala od zgiełku miasta i tłumów ludzi. Złap oddech nad Bałtykiem i przekonaj się jak magicznie jest nad morzem zimą.

Domki Momenty to kompleks 6 nowoczesnych STODÓŁ, położonych w nadmorskiej miejscowości Słajszewo. Domki znajdują się z dala od zgiełku miasta, jego przytłaczających dźwięków, w otulinie lasu, nad szumiącą rzeką Chełst. Prawdziwa ostoja ciszy i spokoju. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby jego serce, czyli przestronny salon z kuchnią, skierowany był w stronę lasu i rzeki. Wszystko po to, aby obcowanie z naturą było jeszcze bliższe. Nie ma nic lepszego jak moment w wygodnym fotelu, z książką w ręku.  Z okna głównej sypialni na piętrze, z maksymalnie przeszklonym frontem, będziesz mógł podziwiać cudowne zimowe krajobrazy. Te momenty z pewnością zapamiętasz na długo.

Każda nowoczesna STODOŁA posiada dostęp do szybkiego internetu satelitarnego, więc można idealnie połączyć czas pracy i wypoczynku jednocześnie. Bliskość natury, zachęca do długich, leśnych i nadmorskich spacerów. To właśnie tutaj możesz odczarować zimowe spacery po plaży, gdzie zamiast miękkiego piasku, poczujesz magicznie trzeszczący mróz pod butami. Po tych aktywnościach rozgrzejesz się w saunie z panoramicznym oknem na las, a także skorzystasz z dobrodziejstw gorących kąpieli w balii opalanej drewnem. Nie ma nic lepszego niż seans pod gołym niebem, iskrzącym tysiącem gwiazd, kiedy w tle słychać szum rzeki i morza.

Chcesz zobaczyć jak wygląda codzienność w nadbałtyckich Domkach Momenty? Zapraszamy do zakładki na naszej stronie oraz na media społecznościowe obiektu – Instagram oraz Facebook.