Ptactwo w Okno na Wodę

Okno na wodę

Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Jeżeli jesteś już zmęczony, marzy Ci się zmienić pęd życia na pogoń za przygodą, hałas miasta na śpiew ptaków, nerwowe poranki z kawą wypitą w biegu na spokojne celebrowanie tej chwili, to mamy coś dla Ciebie. Okno na wodę to nie tylko budynki, to ludzie, którzy z pasją i miłością stworzyli magiczne miejsce dla siebie i postanowili dzielić się tym, co najlepsze z innymi.

Okno na Wodę to STODOŁY: Łabędź, Żuraw i Dzika Gęś oraz Sauna nad brzegiem Jeziora Zarybinek.

Chcesz poznać nasze atuty? Proszę bardzo! To przede wszystkim bezpośredni dostęp do wody. Sauna opalana drewnem, tuż nad brzegiem wody, idealna dla fanów saunowania i morsowania. Jednak to nie wszystko. Do zaoferowania mamy ogrodzoną posesję z atrakcyjną roślinnością, idealną na przyjazd z czworonogiem. Cisza, spokój, perfekcyjna lokalizacja do sportów wodnych, na grzybobrania, do spacerów, pieszych wędrówek, wędkarstwa i kolarstwa. Duże tarasy z kompletem wypoczynkowym i zestawem do grillowania. A także wysoki standard wyposażenia, nietuzinkowe wnętrza z niepowtarzalnym widokiem. Zapraszamy Cię, abyś na własnej skórze doświadczył jak wspaniałe i dobroczynne  jest otoczenie przyrody, zobaczył na własne oczy piękno natury, poczuł wewnętrzny spokój i zregenerował siły.

Okno na wodę to kompleks budynków, który powstał z myślą o byciu z tymi, których kochamy.  Spakuj wiec swoją rodzinę, zabierz przyjaciół i zrób to co życiu najważniejsze – spędź czas z bliskimi. Jeszcze Cię nie przekonaliśmy? Zajrzyj do naszej zakładki oraz śledź nas na naszych mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

 

Gospodarz:

Okno na Wodę