Czerń i biel, czyli klasyka gatunku z industrialnym zacięciem

Partnerzy

O inspiracji

Klasycznie nie znaczy nudno, wręcz przeciwnie! Dobrze dobrane proporcje, odpowiednia gra świateł i dodatki potrafią wydobyć z wnętrza to co najlepsze!Właściciele tego nowoczesnego domu z otwartą przestrzenią zdecydowali się zainstalować przesuwne drzwi ze szkłem. W ten sposób oddzielono strefę dzienną od nocnej. Drzwi zamykają korytarz prowadzący do głównej sypialni.

Zastosowano tutaj model Verriere z przezroczystym szkłem, który doskonale wpisuje się w nowoczesny design wnętrza. Drzwi w stylu industrialnym doskonale komponują się z czarno-białą aranżacją przestrzeni. W minimalistycznej czarno-białej kuchni wyodrębniono jadalnię z dużym drewnianym stołem, który oświetla długa minimalistyczna lampa wisząca. Stąd przechodzi się po stopniach do otwartego salonu z kominkiem, w którym dominują białe ściany. Starannie dobrane dodatki i dekoracje upiększają wnętrze i nadają mu przytulności.

Model Verriere idealnie sprawdzi się również do małych powierzchni. Dzięki wykorzystaniu przezroczystego szkła powiększa wizualnie pomieszczenia i nadaje im głębi. Fakt, że są przesuwne, przemówi do właścicieli wąskich i nieustawnych pomieszczeń, w których drzwi otwierane tradycyjnie, mogą być po prostu niefunkcjonalne.

Model: VERRIERE (90x200cm), szkło przezroczyste.
Poznaj markę RENO, i obserwuj ich na Facebook oraz Instagram