Return to the Forest kempingowym azylem

Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Return to the Forest to najwygodniejszy leśny azyl w malowniczych górach Catskill. Ciesz się domowymi wygodami, nie rezygnując z piękna i naturalnego doświadczenia lasu.

Return to the Forest znajduje się całkowicie poza siecią. Właściciele zapewniają światło lamp zasilanych na energię słoneczną – tu ekologia jest na pierwszym miejscu. Namiotowa konstrukcja z dachem w stylu STODOŁY kusi królewskich rozmiarów łóżkiem. Tak! To możliwe. Drewniana konstrukcja okryta jakościowym materiałem sprawia, że Twój wypoczynek zamieni się w luksusowy biwak. Twoim sąsiadem będzie jedynie strumień.

Nie bój się, przebywanie na świeżym powietrzu nie oznacza, że ​​musisz porzucić wewnętrzną instalację wodno-kanalizacyjną. Pomysłodawcy zapewnili dom kąpielowy. Ciesz się pełnym dostępem do prywatnej łaźni z umywalką, prysznicem i toaletą. Prywatność zapewnia 40 hektarów przestrzeni leśnej. Dla niezmotoryzowanych właściciele zapewniają transport z najbliższego miasta. Kuchnia jest w pełni wyposażona. A ognisko dodaje uroku i finalizuje doświadczenie kempingowe.

Nie ma nic lepszego niż uspokajający szum słodkowodnego strumienia, prywatne tereny do wędrówek i piękna leśna flora. A! Właściciele stworzyli swoiste przykazania obowiązujące w Return to the Forest: „Szanuj naturalny ekosystem. Ostrożnie stąpaj po mchu pokrywającym teren kempingu. Pozostań na szlakach turystycznych dla własnego bezpieczeństwa. Nie karm dzikich zwierząt – dla twojego i ich bezpieczeństwa. Przechowuj żywność tylko w lodówkach szczelnie zamkniętych i wyrzucaj śmieci do dostarczonych pojemników – w ten sposób nie dostanie się do niech żadne zwierzę”.

Marzysz o złapaniu oddechu? Zajrzyj tutaj!

Lokalizacja: Catskills, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA