Design i ekologia zaparkowane w jednym projekcie

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Czy da się połączyć ekologię i design w jednym projekcie dotyczącym parkowania samochodów? Jak najbardziej! Najlepszym dowodem jest przydomowy garaż podziemny SUpark.

SUpark nie jest zwykłym garażem, jakich wiele na polskich osiedlach. To prawdziwa rewolucja w garażowaniu. Zwraca uwagę zarówno swoją funkcjonalnością, jak i atrakcyjnym oraz nowoczesnym designem. Zrywa z tradycyjnym wizerunkiem garażu i udowadnia, że każdy obiekt może zaskakiwać nietuzinkową i niebanalną architekturą. Górną platformę przydomowego garażu podziemnego SUpark można wyłożyć dowolnym materiałem, przez co staje się praktycznie niedostrzegalny i nie zaburza kompozycji nieruchomości, a jednocześnie może być dopełnieniem zastosowanej na działce stylistyki. Twoi goście będą pod wrażeniem.A co z ekologią? Przydomowy garaż podziemny SUpark idealnie wpisuje się w ekologiczne trendy. Schowana pod ziemią konstrukcja nie pochłania ciepła, dzięki czemu przydomowy SUpark jest zupełnie neutralny dla klimatu. Ponadto w całości może zostać poddany recyklingowi. Kolejnym atutem jest fakt, że w sytuacji przeprowadzki garaż można przenieść w nowe miejsce zamieszkania, nie pozostawiając niczego w glebie. Jeśli zatem szukasz rozwiązania zgodnego z Twoją troską o przyszłość naszej planety, razem z Suparkiem przyczyniasz się do ograniczania niekorzystnego wpływu człowieka na planetę.

Nowoczesny design i ekologiczne rozwiązania zostały docenione w konkursie Dobry Design. W którym to przydomowy garaż podziemny SUpark zwyciężył w kategorii Smart Home. Plebiscyt skierowany jest do marek, które w swoim DNA mają zapisany dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność swoich produktów, czyli wartości niezwykle bliskie SUparkowi. Nagrody przyznano w sumie w 12 kategoriach i 3 kategoriach specjalnych. To zaszczyt znaleźć się w jednym gronie z tak znanymi i cenionymi osobistościami, jak Gosia Baczyńska czy Oskar Zięta.

Ekologia czy design? Nie musisz wybierać! Przydomowy garaż podziemny SUpark doskonale łączy te dwie cechy!